Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI A FRANCOT TEGYEK? VALAKI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI A FRANCOT TEGYEK? VALAKI SEGÍTSEN!

Figyelt kérdés
valahogy úgy kezdődött hogy megláttam. és akkor megvolt minden. az ezernyi lepke a gyomromba, a gombóc a torkomba, az mikor azt hiszed hogy a szíved nem fér meg a bal oldaladon, ezernyi álom röpke 10 másodperc alatt, amikor 1 perc 1 évnek ér fel, mikor megérted a dalok szövegét... egyszóval belé szerettem de halálosan! egy másik suliból jött át hozzánk. már beszéltem is vele megkérdezte hány óra ( kár pedig mindent megadtam volna hogy azt kérdezze "hozzám jössz?" ) és mikor fel néztem rá mélyen eltévedtem a szemében (azért megmondtam). egy nap jövök a suliba mikor megláttam hogy egy másik lánnyal ("kéz a kézben" módon!!) érkezik (pedig tudtam hogy eddig nem volt barátnője szóval ez még "friss" áldozat volt!!!) és mielőtt bement volna a suliba hosszasan ( azt hittem ott öregedek meg...) megcsókolta. azt hittem hogy szívrohamot kapok. csak futni,menekülni lett volna jó. csak ki sírni minden álmot, csalódást, szomorúságot, és fájdalmat. de nem tehettem. elnyomva mindent bementem de csak a második óráig bírta a testem (tesi) és az öltözőben kitört belőlem a zokogás. de ha az megindul nem is áll meg soha...még mindig járnak és elszeretném feledni. de egyszerűen nem megy. ha valami vicces történik elkezdek mosolyogni de mindig eszembe jut az (tényleg nem önszántamból) hogy mennyire fogok röhögni mikor látni fogom (nem tudom hogy hogy kerülnék oda de érzem hogy ott leszek) hogy oda adja az évfordulós ajándékot ami egy muse concert jegy lesz ( igen ő is szereti őket!! nekem meg a kedvenc bandám!! ) az első sorokba és majd együtt énekelik a starlight-ot ( mert én ezt szeretném de úgyis a csaj kapja meg! )este arról álmodok hogy ülök a fotelbe (vissza térős álom ) egyszer csak jön a postás és hozz egy meghívót egy esküvőre. nem részletezném de álmomban és valóságban (miközben álmodok) megállás nélkül sírok. már komolyan aludni sem merek mert mindig eszembe jut a gyönyörű szeme. meg minden. de hibát nem találok, csak olyat amit egyszerűen imádok. sürgősen el kéne felejtenem de nem tudom hogy hogyan!! MIT TEGYEK?!?!

2013. dec. 5. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Caps lockot kapcsold ki. 2. egy Petőfi vagy!
2013. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Ezek alapján borzasztó mániákusnak tűnsz, szerintem a fiú nem is sejti mekkora mázlija van vagy esetleg, hogy mekkora veszélyben?

Ha a "kérdésed" és a mellékelt novella igaz akkor el kellene menned pszichológushoz.

2013. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a masik lany sokkal csinosabb, mint te? Szerintem nem baj, hogy "Petofi" vagy, sokkal erdekesebb mintha valaki ribi lenne. Ugy tnuik manapsag mar semmi sem jo a pasiknak. SZepen fogalmazol, nem tudom minek kotottek beled.
2013. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már el, mert nem értem...
2013. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez kérlek nem szerelem, hanem rögeszme, saját magad készíted ki.
2013. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat bár néhánynak komolyan nem örültem. 1. nem készítettem ki mert kb. ennyi minden beszélgetésünk: hány óra? 11:34. kösz. szívesen. esetleg: szia. (ilyenkor rám mosolyog) szia. (vissza adom a mosolyt) mizu? semmi. veled? semmi. hány óra? (komolyan örök téma marad az idő) 13:02 (amúgy csak mondok egy időt) kösz. szívesen. és ennyi. 2. tudod lehet hogy tényleg "mániákus" vagyok de most komolyan, elszeretném feledni és nem sértésekkel foglalkozni úgyhogy valaki válaszolna a kérdésemre?? (amúgy de ez csak egy vélemény szerintem te még soha nem voltál szerelmes vagy csak "felszínesen" azaz nem igazán tápláltál igazi mély érzelmet az adott személy iránt. de ismétlem ez csak egy vélemény nem kell ilyen idióta válaszok mint hogy "te se voltál szerelmes csak mániákus" vagy mi.) jah és köszönöm azoknak ( szó szerint 2 ) válaszolónak aki Petőfinek hívott! köszönöm!:))
2013. dec. 5. 17:30
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsánat 3. nem hiszem hogy csinosabb. és amúgy 3 válaszoló. bocs kimaradtál.:))
2013. dec. 5. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem. 13 évesen minden héten másik lányba voltam halálosan szerelmes...
2013. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd az idore. Hatha megoldja, vagy hatha lesz kozted es a fiu kozott valami.
2013. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"minden héten másik lányba voltam halálosan szerelmes..." hát akkor csak nem...őszintén ha minden héten másba voltál szerelmes akkor komolyan nem éreztél még úgy valaki iránt hogy tudd te szereted őt. ha szereted nem hagyod csak úgy el mert neked olyanod van vagy egyszerűen megtetszett más is. nem azt mondom hogy nem állíthatod hogy szép/csinos/kedves egy másik lány de neked ő nem kell. mert neked ott van az akit szeretsz. ha meg (mint az én esetemben csak neki halvány lila fogalma sincs arról hogy mit érzek de nem is merem neki megmondani még olyan minden mindegy alapon se tudnám amiért utálom magam) olyan viszonzatlan szerelmem akkor talán igen jó ötletlen vele lenni sőt okos döntés lenne. de most komolyan ki mondta hogy a szerelem az okos döntések atyja?? ha meg tényleg olyan "mániákus" az ember mint én ( és ez elég veszélyes betegség szóval erősen összetörheti a szíved ) akkor is megvárná őt amikor tudja hogy nincs esély mert ott van az a kis idegesítő apró dolog ami sokszor csalódást okozz de még mindig ott van és nem tűnik el. ez a remény. és a hülye hős szerelmes megvárja. de minek?? mert szerelmes. na ez a szerelem. akkor most lehet fikázni azt amit írok. nyugodtan.nem érdekel. de csak szólok hogy ez csak egy VÉLEMÉNY!!
2013. dec. 5. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!