Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátoék szülei és tesoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátoék szülei és tesoi meghallottak szex közben :S Mit gondolhatnak? Ciki lesz ezek után találkozni velük?

Figyelt kérdés
A barátom mondta, hogy emlitették neki, hogy hallottak minket éjszaka, oké, kissé hangosak voltunk... :S nagyon ciki?
2009. nov. 22. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Már miért lenne ciki, ha egészséges nemi életet élsz?
2009. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát eléggé. Legközelebb legyetek másokra is tekintettel ha nem egyedül vagytok.
2009. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én egy darabig tuti nem mernék a szemükbe nézni :S de hát előfordul az ilyesmi... lépj túl rajta! ha esetleg említik a dolgot, csak nevess rajta, és mondd, h legközelebb halkabbak lesztek :D
2009. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha rakerdeznek akkor neves es vagj hozza cinkos pofat... 'hehe es meg jo is volt' akinek nem tetszik az ne halgassa! de leghozelebb en kicsit halkabbra vennem az elvezetet!
2009. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Mond nekik: Legközelebb el is mehettek itthonról ha nem tetszik valami.
2009. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andrewka ***** válasza:

Azért már nehogy a csaj küldje el anyóst a saját házából!

Szerintem neked már nem fogják említeni azért mondták a barátodnak. Úgyhogy nem kell belőle ügyet csinálni. De azért legközelebb legyetek halkabbak.


22/f

2009. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu. Anno barátom nagyija ránk nyitott.. Nos mit ne mondjak szörnyen éreztem magam. Pedig kopogott és barátom mondta, hogy most ne.. De nagyika kicsit nagyott hall:S:D Azt hittem elsüllyedek..:) De elmúlik, egy-két hét és senki nem emlékszik rá!
2009. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ezen felesleges ez így történt legközelebb figyelj oda, meg ha régóta vagytok 1üt akkor gondolom, hogy a szülök sejtik, hogy nem csak kártyáztok este.

Ne feledd: Húzd ki magad és mosolyogj, mintha mi se történt volna ez a legjobb amit tehetsz

2009. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi :) persze, halkabbak leszünk, alap :D

csak nemtudom, hogy nézzek a szemükbe, de igaz, megtörtént, kár ezen görcsölni

2009. nov. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!