Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek ebbe a hármasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ebbe a hármasba a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit szeretek, de nem (csak) testileg vonzódom hozzá, hanem szó szerint megbabonázott. Gyönyörű a külseje, de tényleg, festményre illően szépek a szemei, az arcberendezése, a teste, mindene. Ezen kívül az eszével és a titokzatosságával hódít leginkább. Hihetetlenül okos és sokoldalú. Ezenkívül persze szexuálisan is vonzó jelenség, ez tény, de mindegy is, csak előzményként mondtam.

Bár ez nem utal túl nagy intelligenciára, de ha ismernétek, nem gondolnátok a következők miatt egy aljanépbeli suttyónak: Van egy csaj, akivel mostanában amolyan szexkapcsolata van, folyton összejárnak szexelni. A csaj nem túl okos, de tény, hogy elég szép. Mindegy, szóval legutóbb egy buliban a csaj meg a srác nagyban smároltak, amikor odamentem hozzájuk, aztán abbahagyták, engem is átkaroltak, és csak nevetgéltek meg ilyenek. Egyszer csak a csaj megkérdezi a srácot, hogy mi lenne, ha engem is belevennének, és hármasba nyomnánk.. A srác csak mosolygott..

Lényegében ennyi. Ez lenne az egyetlen lehetőség, hogy közelebb kerüljek a sráchoz, meg amúgy is vonz a dolog, de azért vannak kételyeim, mert hát túl tapasztalt sem vagyok.. De azért elég jó lenne. Ti belemennétek? Mit gondoltok a srácról és a csajról? 18l



2013. dec. 5. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Na a szexnél többet akarsz, akkor ne.
2013. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajj te ostoba, ott helyben le kellett volna smárolnod a csajt és már régen együtt nyomnátok.
2013. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgyis csak meg fog dugni és kész..
2013. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A csajt? Nekem nem kell a csaj, a srác kell, de ő nagyon :D
2013. dec. 5. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne menj bele, megfogox bánni...
2013. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez utólag nagyon fog neked fájni hidd el, alapból az is, hogy ott nézed, hogy mással dug... áh, legyen eszed, én ezt kihagynám...

22L

2013. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!