Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a bajotok a rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a bajotok a rövid hajú lányokkal? Miért néztek rájuk úgy mint ha másik bolygórol jöttek volna? Miért van az hogy a rövid hajú lányokat kerülitek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
lezbikusnak hiszem.
2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Milyen rovid?
2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Csunya, visszataszito! Egy lanynak legyen szep hosszu a haja
2013. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
én nem kerülöm őket, és nem zavar hogy rövid a hajuk, de engem nem vonzanak szexuálisan, a hosszú hajú lányokhoz vonzódok
2013. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

hülyeség általánosítani..

izgatóbb a hosszú, tény, de rühellem a sok hajat porszívózni... mert a felmosás kegyetlen..

2013. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Semmi bajom nincs velük. Sőt sokszor nagyon vonzónak tartom, ha jól áll a lánynak. :)
2013. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
En kifejezetten kedvelem a rovidhaju lanyokat :)
2013. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs bajom a rövid hajú lányokkal.


Láttam néhány olyan rövid hajú lányt, akihez nem illett, de ne ma rövid haj, hanem a fazon, stílus. Szóval ha jól el van találva a rövid hajnak a stílusa, meg illik, megy az archoz akkor semmi gond vele :)


22/F

2013. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem és az összes haveromnak is rövid haja van. A csajomnak ne legyen már!
2013. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Ne dúzzogj basszus!

Ha nem tetszik akkor nem tetszik ennyi. Nem jön be a hosszú hajúakat szeretem azaz mnimum vállig érő.


Legyél tisztában azzal h nem mindenkinek jön be. Ha neked jó így akkor hagyd így, és ne morogj! Ha emiatt esélytelenebbnek érzed magad akkor ezzel légy tisztában.


Ha meg nem és bajod van akkor növeszd meg.

2013. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!