Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint fél éve voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint fél éve voltam együtt a sráccal rövid ideig. Kiderült, elmegy másik suliba. Nagy valószínűséggel hosszú ideig nem látom. Jóban maradtunk, amolyan haveri szinten, de én szeretném tudatni vele mennyire szeretem (barátként! ) - érdemes?

Figyelt kérdés

Szóval beszélőviszonyban maradtunk, néha egy-két ölelés. Én már jó ideje nem érzek iránta ÚGY, de nagyon szeretem, mint egy barátot. Mivel elmegy másik suliba, könnyen lehet, hogy nem fogunk összefutni hosszú hónapokig sehogy sem..

Nagyon-nagyon el szeretném mondani neki, hogy mennyire fontos nekem és szeretem, de attól tartok, talán félreértené. Pedig én nem szeretnék mást, csak néha találkozni vele meg beszélgetni.. mert hát eléggé jól kijövünk egymással szerintem legalábbis..

Muszáj elmondanom neki, csak nem tudom, hogyan tálaljam :S

Mellesleg sok lány barátja van, meg egyébként érzelmes típus, akivel lehet ilyen dolgokról is beszélgetni :)


Valami ötlet? :S Nagyon köszönöm előre is, mert ez egy nagyon fontos dolog nekem :(


2010. jún. 26. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma... Ez olyan, mint egy költői kérdés, amiben benne van a válasz!

A megoldás kézenfekvő : Ha annyira szeretnéd tudatni vele, hogy szereted barátként, akkor ennyit mondassz :

"Nagyon szeretlek, mint barátomat!"

vagy

"Te nekem barátként nagyon fontos vagy!"

2010. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz lehet..
2010. jún. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!