Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erkölcsi aggályaim támadtak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsi aggályaim támadtak. Jó ötlet egy igényes prostituáltat hívni?

Figyelt kérdés

A baráti körömben a legfiatalabb srác most tölti a 18. életévét. Eddig nem volt neki barátnője (vagyis szerintünk), így egy ismerős luxus k.vát (nőt) rendeltünk neki a nagy napra. Lebeszéltük, kifizettük. De így utólag már nem tűnik olyan jó ötletnek. Biztosak vagyunk benne, hogy nem fog ellenkezni, sőt...


Ti hogyan reagálnátok egy ilyenre?


2013. dec. 5. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én haverom lennél. Total repsect!
2013. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
sztem a gatyája tele lesz és nem elől hanem hátul :( am nem ku*rváztam soha de most ha haza viszek egy csajt a diszkóból az is ugyanaz szal nem ítélek :D én nem ellenkeznék ha már ki van fizetve,De nem vágyok ilyesmire. erkölcsileg meg kitérdekeL? kevesebb nem lesz tőle..max röhögtök egy jót.
2013. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát valakinek van ilyenhez gusztusa. akkor már inkább halnék meg szüzen :D
2013. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én most örülnék neki. Nem ártana megkérdezni tőle, de persze okosan.
2013. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikusan az a dolog amit soha semmilyen körülmények között nem szabadna ilyen módon ráerőltetni egy másik emberre. Ha szegény srác még tényleg szűz, akkor lehet hogy inkább sértésnek veszi- de persze te ismered, neked kéne tudni mit fog reagálni. Az én összes férfi ismerősöm lealacsonyítónak tartja, szóval én tuti egyiket sem lepném meg vele mert sértődés lenne a vége.
2013. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem gáz, de lehet zavarban lesz


érdemes lenne úgy intézni, hogy ne tudja, hogy prosti, higgye azt, hogy bejön a csajnak és akkor nagy sikerélmény lesz neki :D

2013. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs az a férfi aki ennek ne örülne. Csak Ti ne akarjátok végignézni az egészet, és ne erőltessetek semmit.


ma 21:53

"lealacsonyítónak tartja"

Naná hogy Neked ezt mondják, látják rajtad hogy egy prűd punci vagy:)

2013. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Holnap kiderül, hogy mi lesz belőle. Azzal nyugtatom magam, hogy baja nem lesz tőle, és már ki van fizetve...
2013. dec. 5. 22:10
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát ha ti biztosak vagytok benne, hogy nem fog ellenkezni akkor hajrá :D

De amúgy nem biztos, hogy mindenki egy prostival szeretné elveszíteni :) Bár dugás nélkül is lehetne élveni egy éjszakára a társaságát, a szopást szerintem már nincs aki ellenezné :D

2013. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A személyiségétől függ. Ha laza srác, normális, átlagos (pia, bulik stb.) csak még nem volt kapcsolata, akkor jó eséllyel tetszik majd neki a dolog és benne lesz. De ha egyébként komolyabban gondolkodik és rendes párkapcsolatot szeretne előbb, akkor lehet, hogy nem fog neki tetszeni. Hozzáteszem, egy pipára akkor is jó lesz a leányzó...
2013. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!