Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha képtelen lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha képtelen lennék járni olyan lánnyal aki nem képtelen leírni az alap szavakat helyesen?

Figyelt kérdés
Például: ilyen, olyan, állat, rendszer, mennyiség, kakukk, plusz a -val,-vel ragokat sem tudja használni és ilyeneket ír még például: tarcs ki. :D Nos azt hiszem értitek mire célzok. Az ilyen csajok maximum ha nagyon jól néznek ki akkor dugás lehet, esetleg kapcsolat de nem komoly.
2013. dec. 5. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én diszlexiás vagyok. De ez nem jelenti azt,hogy tuskó is. Vannak betűk amiket egyszerűen felcserélek és észre sem veszem.
2013. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
jómagam is kiábrándítónak találom, mikor egy pasi így ír. már előfordult, hogy emiatt vetettem véget az ismerkedésnek. 21N
2013. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Pretty_Fighter ***** válasza:
Jó,pár kisebb hiba belefér,de amúgy engem nagyon fáraszt,ha valaki nem tud írni,vagy értelmetlenül ír stb..
2013. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akik megkommentálták azt, hogy nem tudok összerakni egy mondatot csak elmondom, hogy a tudni igét használtam előre de a gyik közbeszólt, így gyorsan helyettesítettem mielőtt nekifogtam valami másnak, hogy addig érkezzenek a válaszok.
2013. dec. 5. 22:35
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Azért annyira bírom, hogy a kérdést egy olyan ember tette fel, illetve 90%-ban olyan emberek válaszoltak, akik egy mondatot nem tudnak nagybetűvel kezdeni, vesszőt meg szinte nem is használnak, sem központozást.


A nap kérdése volt, komolyan. Olyan embereknek vannak ekkora igényeik, akik egyébként maguk sem írnak helyesen..

2013. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az volt a meglepő, hogy ilyenkor egyből betegségre kell gondolni. Nem tudom mennyire gyakori a diszlexia, de azért kérlek. Bőven sok az olyan ember, aki nem küzd ilyen betegséggel, csupán igénytelen.
2013. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#15 Gondoltam, hogy lesz köztünk egy észkazán, aki nem tudja értelmezni a kérdést. Szóval az ALAP szavakról beszéltem én, nem ilyen kis-nagybetűs dolgokról esetleg vesszőkről, azok nem zavarnak.
2013. dec. 5. 23:03
 18/19 anonim ***** válasza:
náalm eséje sics a ijennek!
2013. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Miért, ha te elvárod valakitől, hogy normálisan írja le a szavakat, akkor már olyan iszonyatosan nagy plusz az, hogy esetleg ismerjen egyéb nyelvtani dolgokat, mint pl. a vesszők használata?


Ahogy írták, ez mindössze igényesség kérdése, mert a szavak elírása és a nyelvtani elemek hiánya is a tudatlanságot mutatja.

2013. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!