Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha érez irántam valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érez irántam valamit a srác akkor miért nem játszik nyílt lapokkal? Tegnap egész este fagatott mikor megtudta hogy valaki iránt érdeklödök elköszt és lelépett facről. Miért nem vallja be hogy mit érez, és hogy tudnám kiszedni belőle?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk szemtől szemben megkérdezzed tőle és az arcára lesz írva mit érezz. Mit gondolsz miért kérdezősködött? Tudni akarta hogy te is vonzódsz e hozzá. A fiúk félnek a vissza utasítástól!
2013. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha más érdekel minek akarod tudni? jó az egódnak?
2013. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te szeretsz balek lenni?

(akkor ezt megbeszéltük.)

2013. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2

Lehet, hogy pont a srácra értette. Az első válaszolóval értek egyet, kérdezd meg tőle élőben vagy ott mutasd ki, hogy téged érdekel a srác.

Ha pedig más iránt érdeklődsz akkor ne számítson a srác érzései, talán jobb lesz így kimondatlanul.

2013. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is hozzá vonzodom és igen rágondoltam amikor azt mondtam neki hogy érdeklödök valaki iránt.gondoltam hátha így elérek valamit de megsértödött. Pedig tudja hogy vonzzódok hozzá.N a de majd kiugrik a bokorból a nyúl.
2013. dec. 6. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan azt csinálja mint ti lányok!
2013. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:

"megsértődött"

jesszus, hány évesek vagyok?

2013. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki te hogy vonzódsz hozzá? Ugyanazért nem mondja amiért te se neki.
2013. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6-nál a pont. Azért, mert azt tanulta mindenütt icipici korától, hogy ha őszinte, megszívja. Aki nem színészkedik, az sebezhetővé válik, és lesznek is szép számmal, akik megsebzik. (Nem állítottam, hogy a világ rendben van így. Baromira nincs rendben.)
2013. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én is éreztem már egyszer lány iránt valamit: "fú de szétdöfném a p***ád". De ha ezt így nyílt lapokkal beküldöm, akkor most érted :D
2013. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!