Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, fiuk! Ti bamulnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, fiuk! Ti bamulnatok egy csajt egesz este, ha baratnotok lenne?

Figyelt kérdés
Bulin voltam, ahol elo zene volt. A zenekarbol az egyik srac egesz este figyelt, eloszor egy helyen alltam az egyik baratnommel, akkor arrafele nezett, majd elmentem az egyik ismerosomhoz, akkor arra nezett. Biztos vagy 20 alkalommal elkaptam, hogy nez.
2011. aug. 1. 16:53
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Nézni még csak szabad... Ha már meg akarna fektetni, az lenne a gáz.
2011. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a sracot. Kb 3 honappal ezelott ismerkedtem ossze vele, es ra par napra mar udvarolgatott is nekem. Bokolt, olelgetett, kozeledett felem, de en nem hagytam, mert alig ismertem.
2011. aug. 1. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden jel arra utalt, hogy többet szeretne.....
2011. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűséget esküsznek nem vakságot.
2011. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez több tényezős.


1. Ott van-e a csajom? A válasz adja magát... :D

2. Alkohol:

2.1: nem iszok vagy keveset: hűség mintaképe

2.2: sokat iszok: nem emlékszem xD

3. Szerelem: Ha nagyon szeretem, még szerelmes is vagyok, semmi esetre sem. Akkor csak ő kell. :)


Tehát: Nálam előfordulhat, ha nem vagyok oda az asszonykámért.


17/F

2011. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem volt ott a csaj, ha netalantan lenne bararnoje. Tobbszor voltam rendezvenyen, ahol o is ott volt, de csaj nem volt vele soha.

Egy uveg sort ivott meg egsz este.

2011. aug. 1. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Tény, a pasik minden jó sajt megnéznek attól függetlenül, van - e valakijük, vagy sem...

Tisztában vagyok vele, hogy a párom is megnézi a szép lányokat, és? velem van, de én is megnézem a pasikat, attól még őt szeretem és ő is engem, hisz együtt vagyunk.

Szerelmet fogadtunk, nem vakságot, ez így van... de ha együtt vagyunk, egyikünk se nézeget mást :) s szerintem ez így korrekt.

2011. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!