Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok a srácba, de nem lehetne? (meleg)

Figyelt kérdés
Régebben sok csatánk volt, mostanra kezdem úgy érezni, hogy ő kell nekem. Annyira vonzó, hihetetlen:D Külsőleg tökéletes, magas, vékony, kék szemű, egyenes barna hajú. Pont az esetem. Annyira karizmatikus, határozott, hihetetlenül okos,csúcs. De nem kezdhetek ezzel semmit, mert 100 százalékig hetero... Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni emberek? :D
2013. dec. 6. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, én fiu vagyok ezt kihagytam.
2013. dec. 6. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Küzd érte és győzd meg, hogy álljon át a sötét oldalra!
2013. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lol :D Nem tudom... Sosem beszéltem még vele szexről XD
2013. dec. 6. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én meg egy meleg srácért vAGYOK oda :(
2013. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Remény hal meg utoljára, aztán ha meghalt a reményhal, a kedvenc állatod utána a szarokrája. :D


Sok sikert kívánok! Mindenképpen beszélj vele erről. Igen, a sült galamb nem repül csak a szánkba, emiatt is mindenképpen tárgyald meg vele.


Ám,azt a tényt is el kell fogadni, hogy nem minden arany ami fénylik.

Jómagam szintúgy meleg vagyok. Hiába szeretek szintén meleg srácokat, ők nem tudják viszonozni érzéseimet.

A Vicc az, a többi srác főleg tinik meg szerelmet vallottak nekem... hiába vagyok tényleg jóképű helyes srác, nekem eddig nem volt szerencsém. Társkeresőről voltak meg innen azok a srácok.. de sajnos ilyen az élet...


Nincs amúgy 100% hetero, mindenkinek van egy enyhe Bi beütése, és ez kész tény ;)


Hajrá kedves sorstárs, lélekben veled vagyunk!

2013. dec. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!