Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok. Van egy baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok. Van egy baratom aki nem az legalabb is o azt mondja, hogy nem az de, en szerelmes vagyok bele es el is fogadja, megengedi, hagy csokolozzak vele, miert? Mindent

Figyelt kérdés

megenged amit egy szerelmes par szok csinalni egymassal csak a szexet nem engedi meg. Kerdeztem tole, hogy szerelmes e belem es szo szerint ezt mondta: szerelmes az mi? Meg egy ojan embert nem imserek mint te vagy, nemmondom, hogy nem szeretlek.

ha irok neki smst mindig ugy irom neki, hogy szerelmem, kicsinykom stb. es erre nem szol semmit ugy valaszol a smseimre mintha nem zavarna ot!Ha megkerdezem tole, hogy szeretsz engem? azt valaszolja ra hogy igen!Ha osszeveszunk 2-3 nap utan kibekulunk, es ugyvszem eszre, hogy orul nekem! most mit gondoljak rola? tudom hogy csajozni szok de,mar kerdeztem, hogy miert ijen velem, azt mondta hogy nemtudja! nemertem miert ijen velem! nemlehet hogy o is szerelmes belem? vagy erez irantam valamit? szerinetek?


2009. jún. 29. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
huh..hát lehet ő biszex, vagy még nem döntötte el, hogy hová is tartozik, biztos szeret, ha ezt csinálja veled, de nem feltétlenül szerelmes, csak biztos olyan lelki társ féle vagy neki :)
2009. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem szégyelli magát. Én is szégyellném. Próbálj meg vele beszélni, hogy ez van.


Azt nem mondom, hogy értesd meg vele, hogy ez normális, én személy szerint melegellenes vagyok, de beérném azzal is, ha a "meleg büszkeség napja" egy normális felvonulás lenne nyilvános közerkölcs-sértés helyett.


18F

2009. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mit tudnak csinalni ha nem szerelmes belem akkor az legyen, vagyis ugy gondolom, mit csinalhatnek neki ojat, hogy belem szeressen vagy nemtudom
2009. jún. 29. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
ha nem homár, akkor semmit. Ha az, és titkolja, előbb-utóbb az lesz.
2009. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem értem hogy lehet h valaki a saját neméhez vonzódik :S

mindegy,ez nem az én dolgom.szerintem szégyelli, nem meri bevallani hogy ő is vonzódik hozzád

2009. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bizti szeret téged, csak nem meri bevallani magának és a környezetének hogy ő is meleg.

ha mindent enged szexen kivül az nagyon erre utal!!

hivd el egy melegbárba, és néhány ital mellett beszélj vele erröl:) egy kis alkohol segít feloldani a belső feszültséget. másnap pedig üljetek le és beszéljétek meg szemtöl szemben az egészet. mond meg neki hogy neked nem tul jó az hogy olyan mintha együtt lennétek, de mégsem vagytok.

sok boldogságot

2009. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szopja d le, ha a szexet nem engedi, aztan ha azt hagyja, majd bevadul es lesz tobb is. biztos h o is meleg, legalabbis biszex, csak szegyenli, en is igy lennek vele.

.

2009. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen a hozzaszolasokat!
2009. jún. 29. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Van róla papírja, hogy nem teljesen 100-as?
2009. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 karstam válasza:
0%
Szerintem ti melegek takarodjatok a pics@ba innen
2012. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!