Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hozzá közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni? Légyszi adjatok nekem ötleteket. Mind a ketten elég félénkek vagyunk.

Figyelt kérdés
Van egy vásárlóm aki nagyon tetszik.Már a köszöngetés meg a mosolygás megvan közöttünk,de mivel tudnám őt bátoritani?Eddig minden apró lépést én tettem meg.27/L
2009. nov. 22. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
milyen vásárló? ha ilyen kaja/pia vagy olyasmi ahol aprókat is kell visszaadni akkor nyitott tenyérrel nyújtsd oda és amikor ráteszi a tiédre az övét akkor kezd el lassan magad felé húzni a tiedet + az ujjaidat emeld egy kicsit fel, hogy csak az érjel hozzá a tenyeréhez. Igy "véletlenül" megsimogatod ami nagyon jól fog esni neki és felkelti az érdeklődését :D
2009. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ez egy pékség.Én is valami hasonlóra gondoltam,hogy a héten majd végrehajtom.Mégpedig azt.hogy amikor visszaadom a visszajárót (remélem vissza kell adni :) )akkor az ujjainál végigsimítom az ujjaimmal.

Csak nem akarok nagyon durván nyomulni,mert nem akarom,hogy megijedjen.

Az se jó,hogy általában akkor jön,amikor sokan vannak,meg állandóan siet a munkába.Sajnos nem tudok róla semmit,még a nevét sem.Megkérdezni meg még nem akarom,mivel még nem beszélgetünk.

A múltkor jó 7végét kívántam neki.Annak örült és ő is viszont kívánta.Meg üzentem neki,hogy üdvözlöm és állítólag annak is örült.Kiváncsi vagyok,hogy arra fog e reagálni,mert azóta még nem találkoztam vele.

2009. nov. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!