Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány elég sokszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elég sokszor a szemembe szokott nézni ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én 16 a lány 17 éves
2013. dec. 6. 22:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak néz ki a fejéből szép, nagy kerek szemekkel... és tökéletesen kifejezéstelen ábrázattal, te meg véletlenül mindig ott vagy...


Amúgy szerintem neked kellene eldöntened, értelmezned, érezned... Vagy majd ha összeházasodsz, azt is itt fogod feldobni, mit főzzön az asszony vasárnapra? :P

2013. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az esett le hogy bejövök neki de nem vagyok benne biztos hogy egy ilyen szép lánynál van esélyem.
2013. dec. 6. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!