Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha a nektek tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Férfiak! Ha a nektek tetsző lány új frizurát vágat, de nem tetszik nektek, az rontja a lány esélyeit?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy mennyire piti problémának tűnik. (Na jó, az is..) De csak azért kérdezem, mert félek, hogy lerontom az esélyeimet a férfinál, aki tetszik. Mostanában elkezdtek alakulni a dolgok, kezdünk közelebb kerülni egymáshoz.


Szerintetek?


2013. dec. 6. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem eléggé fontos a frizura, szóval ronthatja. :)
2013. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha a derékig érő szép egyenes haját levágatja valami hülye frizurára, akkor igen.
2013. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Te írtad: nem tetszik :) Röviden ennyi.
2013. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megismertem valamennyire, akkor nem hiszem, hogy annyira el tudná rontani a dolgot, bár tény, hogy számomra fontos a lány haja is.
2013. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
a hajfetsisztáknál tutira.
2013. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
aha
2013. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
túldimenzionáljátok ezt a haj-dolgot... a férfiakat nem a haj érdekli, azt csak ti hiszitek :|
2013. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Túlkomplikálod.
2013. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nemtom, én nem vagyok ilyen régimódi, nekem tetszik, ha egy lánynak modern divatos frizurája van. DE


1) az a lényeg h magadnak tetsszél mer akkor a kisugárzásod jobb és a csávóka ezt fogja értékelni


2) komolyan nyomulnál egy fiúra aki a haja alapján választ lányt? :D


(am milyen hajat szeretnél? kopaszt azért ne :P)


20/F

2013. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na, volt ilyen meg olyan válasz is, nem is egy, az összeset köszönöm! :)

A helyzet az, hogy most hosszú, hullámos barna hajam van, de mivel magas a homlokom, így úgy terveztem, hogy frufrut vágatok (olyasmit, mint ami most van Taylor Swift-nek, ha valaki így könnyebben betájolja, milyenre gondolok, most hirtelen az ő haja ugrott be :)).

Nem tudom, hogy tetszene-e neki, ha ő nem lenne, valószínűleg levágatnám, de így meg mi van, ha csak magam ellen dolgozok... De ha meg tetszik neki, az meg hátha segítene :D

2013. dec. 6. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!