Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Lassan 30 vagyok és sose volt senkim...Nem vagyok helyes és kövérkés vagyok.A próbálkozásaim kudarcba fulladtak.Annyi gyűlölet van bennem,hogy elhatároztam éjjel nappal edzeni fogok,hogy kinézzek valahogy.Mindezt csak azért,hogyha majd megtetszek egy két csajnak ugyanazt tegyem amit a nők vele.Csak annyi esélyt adok nekik,amennyit én kaptam!

Elhatároztam,hogy nincs szükségem senkire,és a sportba temetkezem!



2013. dec. 7. 12:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%
Így jártál. Most mégis mit vársz? Úgyse lesz kitartásod hozzá:)
2013. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

buta vagy


kövér lányoknál volt esélyed, csak neked nem kellettek

2013. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
még te igencsak nünüs is vagy :D micsoda életfelfogás. az éjjel nappal edzés sehova nem vezet. mindennek megvan a sorrendje
2013. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
kövér lányoknál volt esélyed, csak neked nem kellettek-Ok voltak a leg elutasítóbbak!!!!!
2013. dec. 7. 12:34
 5/38 anonim ***** válasza:
A gyorsabb eredmény érdekében ne csak a sportra figyelj oda, hanem az étkezésre is. Első lépésként írj naplót arról, hogy mit eszel, mind
2013. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
micsoda életfelfogás. az éjjel nappal edzés sehova nem vezet. mindennek megvan a sorrendje-A munkahely mellett muszáj éjjel is csinálni!
2013. dec. 7. 12:36
 7/38 anonim ***** válasza:

#5 folyt.


A gyorsabb eredmény érdekében ne csak a sportra figyelj oda, hanem az étkezésre is. Első lépésként írj naplót arról, hogy mit eszel, mindent jegyezz le, utólag visszaolvasva sokat segíthet az egészséges életmód kialakításában.

2013. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

ebben te vagy a hibás. 15 éves korodtól sportolhattál volna


lusta voltál és másokra haragszol a saját hibádért

2013. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A gyorsabb eredmény érdekében ne csak a sportra figyelj oda, hanem az étkezésre is. Első lépésként írj naplót arról, hogy mit eszel, mind-----Mániákus írás késztetésben szenvedek...Úgyhogy a napló mar tervbe van!
2013. dec. 7. 12:37
 10/38 A kérdező kommentje:

ebben te vagy a hibás. 15 éves korodtól sportolhattál volna


lusta voltál és másokra haragszol a saját hibádért-Akkor nem érdekeltek a nők,és volt más dolgom!

2013. dec. 7. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!