Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb lesz ez idővel? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz ez idővel? Valaki érzett már hasonlóképpen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 hónapja lett vége egy 3 és fél éves kapcsolatomnak, amiben a végén teljes mértékben megaláztak, fűvel-fával csaltam, de sajnos túl későn lett erőm pontot tenni az ügy végére. Azóta volt egy másfél hónapos kapcsolatom, de nem éreztem semmit a fiú iránt. Vannak kisebb kalandjaim, vannak srácok akik tetszenek, de amikor intimebb helyzetbe kerülök velük (mielőtt rosszra gondoltok, senkivel nem fekszem le akivel nem járok) rájövök, hogy irántuk sem érzek semmit, nem érzem, hogy de jó hogy kettesben lehetek vele, azt sem hogy rossz. Egyszerűen az üresség. Ha olyan pasival randizok, akiről meg tudom hogy tényleg komolyan akar tőlem valamit elkap egy fojtogató érzés...Lehet hogy soha nem fogok már érezni?Vagy idővel elmúlik ez az állapot? Vagy csak a pasik nem megfelelőek?
2013. dec. 7. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális egy ilyen hosszú kapcsolat után. A reakcióid pedig csak azt mutatják, hogy még nem álltál helyre, még nem vagy kész egy új kapcsolatra. Foglalkozz egy kicsit magaddal, sportolj, barátkozz, ne a szerelmet keresd.
2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"amiben a végén teljes mértékben megaláztak, fűvel-fával csaltam, de sajnos túl későn lett erőm pontot tenni az ügy végére"

Te csaltad, és téged aláztak meg..

2013. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LeftBehind ***** válasza:
50%

1. Fűvel-fával csaltam

2. Senkivel nem fekszem le akivel nem járok


Válassz egyet.

2013. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(szerintem elírta, inkább "csaltak")
2013. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LeftBehind ***** válasza:
Mondjuk ezt nem lenne rossz tisztázni.
2013. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván csaltak, a másik nekem nem lenne megalázó...bocs
2013. dec. 7. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor elég lett volna annyi, hogy fűvel-fával megcsalt, nem többesszámban "csaltak"..

Na mindegy, nyílván a sok rossz után van benned egy rossz tudat, ami inkább csak a negatív dolgokat próbálja előtérbe hozni, ezen kéne változtatni.

Idővel úgyis jobb lesz, csak a megfeleő személyt kell megataláni hozzá..

2013. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LeftBehind ***** válasza:
Ja,így már érthetőbb. Egyébként nagyon emlékeztetsz egy lányra akit ismerek,már így az érzéseid alapján. Ő is pont ugyanerről az ürességről beszélt és hogy mindig menekülnie kell a kapcsolataiból. Szeretnék segíteni neki,de nem hajlandó elárulni miért érez így. Hogy el-e fog múlni magától,arról meg halvány fogalmam sincs.
2013. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
KORÁN KIÉGTÉL
2013. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!