Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miért fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért fontos, hogy a fiú magasabb legyen nálatok?

Figyelt kérdés
Ezt én is így látom jónak, de azért kíváncsi vagyok az ellenkező nem véleményére, miért fontos ez.
2013. dec. 7. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert születésünk korunk óta ezt látjuk, ez van belénk rögződve, kódolva, hogy a férfi látszólag is dominánsabb legyen, mint a nő.
2013. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Megvedjen minket, hozza tudjunk bujni :) stb.
2013. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
A férfi dolga a védelem, azért.
2013. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LeftBehind ***** válasza:
100%
Ha majd kitörne a zombiapokalipszis,mi legyünk a nagyobb falat hús amit hátra lehet hagyni!
2013. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Névhez illik a hsz-ed LeftBehind :D
2013. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is gondolkoztam még ezen, ugyan is nálam nehéz lenne alacsonyabb pasit találni! :)
2013. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annak, aki a férfiasságot az erővel meg a biztonságérzet nyújtására való képességgel azonosítja elsősorban, persze, hogy fontos lesz. Nekem nem az, mert nem ezt keresem a leendő páromban. Más kérdés, hogy a 160 centimet inkább alulmúlni kihívás.
2013. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
187 centi vagyok nő létemre, mellettem egy alacsonyabb pasi úgy nézne ki mint az öcsém. Nem tudok vonzódni olyanhoz, aki a vállamig ér, vagyis csak nagyon kivételes esetekben, de akkor sugározzon olyan férfiasságot az illető, hogy a magassága ellenére tudjam azt érezni, hogy ő a "nagyobb" kettőnk közül. A girnyó, 170 centis pasikkal nem tudok mit kezdeni, még akkor sem vonzanak ha amúgy meg jóképűek.
2013. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert azt az érzetet kelti, hogy ő az erős férfi, aki mellett mi lehetünk a gyönge nők :)

Mondjuk az én párom alig 160 cm magas, mégis ezt az érzetet kelti, imádom :)

2013. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy fizikailag és lelkileg is fel tudjak nézni egy pasira. Fizikai síkon fontos, hogy biztonságban érezzem magam mellette, hogy ha kell meg tudjon védeni. Amióta érdekelnek a fiúk, és a párkapcsolatok, mindig is tőlem magasabb fút tudtam elképzelni magamnak, de ez sosem jelent akadályt. A problémák nem itt kezdődtek, ugyanis talán még az átlagmagasságot sem érem el, tehát nem nehéz az én magasságomat egy férfinak überelni. :)
2013. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!