Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan fontos, hogy egy...

Miért olyan fontos, hogy egy párkapcsolatban a férfi magasabb legyen a nőnél?

Figyelt kérdés

Furcsállom, mikor olvasok olyan kérdéseket, ahol lányok azon aggódnak, túl magasak, kevés a "hozzájuk illő" pasi, meg szintén hasonló kijelentések, hogy a "magas férfiak az alacsony nőket szeretik, jaj, akkor nem marad ideális méretű..".

Ez most tényleg olyan fontos? A férfiakat frusztrálja a náluk magasabb nő, a nőket meg a náluk alacsonyabb férfi?


2011. jún. 6. 20:33
1 2
 1/17 skarma ***** válasza:
63%

szia.

én 170valahány centis lány vagyok.

Az a helyzet hogy nem tekintek férfiként a nálam alacsonyabb pasikra, nem bántásból mondom,egyszerűen így érzek... nem érzem nőnek magam mellette, nem érzem magam kicsinek és aranyosnak, hanem egy tramplinak egy apróság mellett. engem ez meglehetősen zavar. nem tehetek róla...

2011. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak azoknak fontos, akik kizárólag a külsöre néznek. Értelmes ember nem redukálja a másikat a magasságára.

Ismerek több olyan párt, ahol a nö magasabb, és ennek ellenére jól élnek. A legextrémebb az volt, ahol a nö 180 cm, és legalább 90 kg-os (de arányos), a férfi meg max. 160 és 60 kg lehetett. Most volt a 40. házassági évfordulójuk és még mindig szeretik egymás, és boldolgan élnek együtt.

2011. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

A Cosmo-generáció agymosottságának egyik fő tünete ez.


A "nőnek akarom magam érezni mellette" szintén egy lózung

2011. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nálam alacsonyabbaknál sose éreztem azt az igazi férfi védelmező erőt.
2011. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

nekem igenis kell hogy fel tudjak nézni egy pasira

mind szellemi mind fizikai értelemben

És ehhez kell legalább 190 centi,szellemi oldalát nem irom,nem ide tartozik

2011. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert az emberbe belenevelődik. Mész az utcán és ilyen párokat látsz. Persze ez azért van, mert a férfiak átlagmagassága nagyobb, mint a nőké, de megszokja az ember kicsi korától, hogy egy pár így néz ki, és nem tudja elképzelni a dolgot alacsonyabbal.

Én sem tudnék járni nálam alacsonyabb fiúval, még velem egymagassal sem.

2011. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem igaz a belenevelés dolog. Én jártam nálam jóval alacsonyabbal, de zavart hogy el nem tudom képzelni, hogy megvédjen, amikor a hónom alá csapom.
2011. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 skarma ***** válasza:
első vagyok, Christine_ -nél a pont!
2011. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Majd mi eldöntjük, kinél a pont.
2011. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 skarma ***** válasza:
75%

Ki? Ki akarja megmondani, mit gondoljak?

Azt hittem ez az oldal arról szól, hogy vki kérdez én meg megmondom a véleményem.

Javíts ki ha tévedek.

Gondolom alacsony csávó vagy, akinek egójába vágott a téma, de nézz körül, az utcán csupa kicsi lány mászkál, akik szépek, válogass közülük.

Lehet megkövezni, amiért van önálló véleményem...

2011. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!