Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ez a fiu vagy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez a fiu vagy en gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Jartam/ok egy fiuval 4eve,de mar elkepeszto amit csinal. Tavaly kidobott tavasszal es ramirt ra 2 nappal olyan uruggyel,h jo e a telefonom. En meg azt hittem szeret, mert azt mondta hianyoztam neki. Jo par hetre ra kibekultunk..de most megint nem kellek neki erdekes ma este megy bulizni es olyasmit magyarazott viccesen h csajozni akar. Mert ha nem szeret dobjon ki de nem is akar kidobni csak mondja es ugyanugy olelget meg azt mondta szeret f megsem. Megertem ha ki akar dobni ugyanis szar az eletem baj van velem bantanak otthon..sebesre vernek..

Viszont szolhatott volna rendesen hamarabb mert mostmar konkretan nincs eletem nelkule... 18/ l/F


2013. dec. 7. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy a lányok mennyire képesek lealacsonyítani magukat egy s3ggfej srác kedvéért. Legjobb meglátásom szerint te nem egy darab szemét vagy akinek várnia kellene, hogy kidobják.

Ha nem érzed jól magad vele és úgy érzed már nem tisztel plusz megbeszélni sem tudjátok akkor állj a sarkadra és szakíts aztán pedig vissza se nézz.

2013. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. ott a pont...
2013. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h senki se szeret
2013. dec. 7. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, beleértve őt is.
2013. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:'( Ha ez igaz akkor most nagyon szomorú lettem.
2013. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

18 évesen miért van rendben az h otthon sebesre vernek?

miért van rendben h a pasid felmosórongynak használ?

kérlek szépen - tudom, h neked az a természetes ha bántanak, de hidd el nem az - szedd össze magad és kezdj el kiállni magadért.

S ha tudsz: tipli otthonról bárhova, de azzzzonnnal.

2013. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valakit majd találsz... Ennél a f. kalapnál szinte már csak jobbat kaphatsz :))

De ha mégse, egyedül még mindig jobb, mint egy ilyennel...

2013. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van aki szeret téged. Szerintem a srác bekattant valószínű az otthoni dolgaid miatt érez így hogy már váltani akar mert elege lett abból hogy csak téged sajnál, gondolom én.

Ő szerintem túl kemény lett ahhoz hogy veled pazarolja el a drága idejét és csajozni akar, szerintem be van kattanva, biztosan érez irántad valamit ha ölelget meg mondja hogy szeret. De ez már tényleg nem normális. Vagy döntse el hogy mit akar vagy tényleg hagyjon téged békén.


Régen én sem becsültem meg azt a lányt aki elfogadott engem olyannak amilyen én vagyok külsőre, mégis szeretett, de akkor egy másik csaj elcsábított magához, és én hülye csúnyán kiszúrtam a barátnőmmel, nagyon csúnya szakítást követtem el, nagyon nagyon bánom, a dolgot egyszerűen furdal a lelki ismeret amióta a csaj csak kihasznált engem mert neki az a hobbija hogy lefeküdjön minden sráccal egy igazi ribi de adja magát hogy ő nem olyan, aha persze. Számtalan hozzám hasonló srácot bántott már meg mert engem is felkerestek és én is már közéjük tartozom, mindegyik teljesen normális pedig java részük kisebbségi, mert a csaj is az volt.

Én ezt azóta sem verem ki a fejemből, de nem is tudnék többet ilyet csinálni az is biztos.

A barátod is egyszer ezt megfogja bánni de tanuljon is belőle, ne fogadd őt vissza mert akkor ugyanazt fogja csinálni mert ahogy írtad már megtette. Hidd el hogy ezzel csak magadnak fogsz ártani ha megint visszafogadod. Ismerkedj meg más srácokkal, hidd el van olyan aki szeretni fog téged, és megvéd majd a családodtól.

Most én is úgy vagyok vele hogy engem senki sem szeret, bár itthon nincs rossz dolgom, de én is érzem már azt hogy csak egy púp vagyok az emberek hátán, de előre nézek mindig és próbálok tenni azért hogy jobb legyen.

2013. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyermekkori bántalmazás rendőrségi ügy.

A felnőtt (18) pedig testi sértés.

Tudod a dolgodat.... (feljelentés)

2013. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!