Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a gond? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gold Touch kérdése:

Vajon mi lehet a gond? Már hónapok óta próbálok párt találni, de nem megy. Pedig úgy gondolom elég normális srác vagyok. Ötletek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt végtelenségig lehetne sorolni a lehetséges okokat..esetleg mesélnél magadról..??mert így nehéz kitalálni a problémát.
2013. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves vagy? :D Melyik megyében laksz? :D
2013. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, hónapok óta? Nem őszültél bele?
2013. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Hello, én 5 éve próbálok párt találni, de nem megy. A mai lányok mind idióták.
2013. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Miért kell görcsösen párkapcsolatot keresni, meséld már el nekem. Élvezd kicsit hogy egyedül vagy, nem kell lehangoltnak lenned csak azért, mert nincs senkid. Én sem szomorkodok pedig több mint egy éve vagyok egyedül, ettől még zajlik tovább az élet.

21L

2013. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond nincs. folytasd tovább. rengeteg nő van. ha elég ideig próbálkozol tuti a siker. akkor van gond, ha kevésszer próbálkozol.
2013. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cálaszokat. De nekem "sürgős"mert nem szeretek egyedül lenni.
2013. nov. 5. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!