Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányoknak is bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányoknak is bejönnek azok a pasik, akik tudnak gitározni?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan szexi dolog. Az is bejön, ha tud zongorázni vagy énekelni.
2013. dec. 7. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Bezony
2013. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor a kísérőautomatikás hangszerrel (aka. "szinti" in Hungary) semmi esélyem. :(
2013. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Önmagában ennyitől nem fogok elájulni.
2013. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én ugy vettem észre, hogy nagyon tetszik a lányoknak. Én is gitározom. :)
2013. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. A gitár fallikus jelkép. A péniszt szimbolizálja. Amelyik pasi jól bánik a gitárjával, az a péniszével is. Lásd. Jimi Hendrix, aki egyenesen maszturbált a gitáron... persze képletesen.
2013. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valahogy mindig is vonzódtam a zenész srácokhoz. Természetesen nem ez fogott meg bennük először, de legtöbbjükről kiderült később, hogy játszik valamilyen hangszeren. Egyébként két barátom volt eddig, mindkettő tud gitározni (az egyik rendszeresen játszik egy bandába, a másik csak hobbi szinten). :)
2013. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én odavagyok értük *.*
2013. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!