Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » R*banc vagyok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*banc vagyok szerintetek ezek alapján?

Figyelt kérdés

Eléggé sokan riban*coznak

Szóval pink hajam volt kivágott felsőben járok. Van egy titkos barátság extrákkal kapcsolatom,vele veszítettem el is de erről csak mi ketten tudunk.

De nem nyomulok minden jött mentre.


2013. dec. 7. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Eléggé ribis vagy.
2013. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem az a rib.nc, aki orrba szájba kefél mindenkivel.

Lányok szemében két féle verzió van. Ő maga, és minden más lány, akik rib.ncok természetesen.

Férfi szemmel nem vagy az(Szerintem ez a racionálisabb). Női ( vagy inkább még csak lány...) szemmel meg igen.

2013. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Néha nem értem,hogy mikor változott ekkorát a világ.Azt hittem,hogy fontos lenne az embernek olyannal elvesztenie,akit szeret,nem csak egy alkalmi dugásként felfogni.De lehet,hogy én vagyok túl idealista.Talán ezért vagyok még mindig szűz majdnem 23 évesen.
2013. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit igen.
2013. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem vagy az!


csak a rosszakarók, az irigyek, és a vallásos, konzervatív fa.szkalapok, nem tudják elviselni, ha valakinél távolabb húzódnak a normalitás határai.

2013. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy r*banc, főleg nem a pink hajszín miatt. Nekem speciel nem tetszik semmilyen extrém hajszín, de ez alapján senkit nem szoktam r*bancozni. A barátság extrákkal kapcsolatot mondjuk nem értem, de nem is nekem kell ezt érteni, a te dolgod. De ha erről nem tudnak mások, és tényleg senki nem tud róla, akkor nem értem, miért r*bancoznak.
2013. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15-el értek egyet.

Meg fogod kapni sokaktól de mindről ki fog derülni, hogy irigyek, vagy frusztráltak (pl. fiúk akiket kikosaraznak minidig).

Az irigység, hogy mersz élni, és saját döntéseid vannak, mert van hozzá bátorságod az mindig ezt váltja ki!

Fontos megértened, hogy ez van mögötte, saját gyengeségüket, és silányságukat ezzel leplezik. Ugye akinek a háza ég az ordit a leghangosabban esete...

2013. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Bár mint mondtam szerintem nem vagy r.banc.

Viszont az, hogy irigyek, csak kifogás. A legtöbb ember ezzel magyarázza, ha a többiek fújnak rá. Jobban esik a lelkének, mert nem neki van negatív (legalábbis mások szerint) tulajdonsága, hanem másoknak. Te például mit szólnál hozzá, ha kiderül, hogy valaki az állatokkal létesít szexuális kapcsolatot ? ( Most csak mondtam valamit). És mondjuk elítéled. Akkor te irigy vagy rájuk, mert ők mernek állatokat kúrogatni? Ugye, hogy nem.

Nem arról van szó, hogy irigyek. Csak máshogy gondolkodnak, ebbe bele kell törődni, és le kell nyelni. Had ugassanak csinálj amit akarsz.

2013. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2013. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!