Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelednétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelednétek egy ilyen kariberű srác felé? Bejönne nektek ez alapján?

Figyelt kérdés

Külsőleg közel tökéletes, a legtöbbeknek tetszik, és nem csak egy helyes szépfiú, hanem iszonyatos kisugárzása és tekintete van. Mély sötétkék szemei vannak, magas, és nem kigyúrt. De ez csak a külső.

Nagyon okos, intelligens, sok mindent tud. Nem alázkodik be senkinek, nem mutatja, ha sebezhető. Titokzatos, megtévesztő, manipulatív játékos, és nem túlzok. Bárkit képes elcsábítani.

Ezen kívül általánosságban nagyon kedves, humoros, jó hallgatóság, de van egy másik oldala is. A tekintetében mindig van valami, amit nem lehet hova tenni.

Nektek tetszene? Mi a véleményetek róla? Szerintem egyedülálló, vagy ritka személy. Ismertek ilyet?

Nem kamu.


2013. dec. 6. 19:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
kaliberű*
2013. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Hogy innen randira hív majd egy lány, mert hanyatt esik előtted? Nem mindegy, hogy ki mit gondol rólad a neten?
2013. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ja, igen, nem tudom miért r-rel írtam. Köszömöm a javítást. :D
2013. dec. 6. 19:18
 4/29 A kérdező kommentje:
#2: Nyughass már, ki mondta, hogy én vagyok? :D
2013. dec. 6. 19:18
 5/29 anonim ***** válasza:
Hány éves??
2013. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nyughass te hüle!
2013. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Kb. mintha azt a srácot írtad volna le aki nekem tetszik :D Szinte nehéz elhinni hogy létezik ilyen, ha nem ismernék én is egyet, nem hinném el. De sajnos nem tudok segíteni, fogalmam sincs nekem se, hogy kéne felé közeledni :( Hány éves vagy?
2013. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kék a szeme?
2013. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
20 éves. És annnnyira tetszik Uúúristeeeen sosem találkoztam még ilyen emberrel, mint ő. :D
2013. dec. 6. 19:21
 10/29 A kérdező kommentje:
Ja, kék, vagy ilyen szürkéskék nem tudom mert nem gyakran nézek a szemébe, mert sokáig nem menne. :D de szerintem tiszta kék.
2013. dec. 6. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!