Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelmet el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2013. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha tényleg szeretted, akkor sosem fogod elfelejteni, mindig tudni fogod hogy ő volt az, de az érzés halványulni fog és egy idő után jó vagy rossz emlékként emlékszel vissza rá. Valamint, ha jön valaki az életedbe akit még jobban szeretsz az elsőnél, akkor ő kezd jelentéktlenné vállni, de az elsőre mindenki emlékszik szerintem:)
2013. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sose felejtjük el, azért ez egy elég meghatározó élmény az ember életében. Emlékezni fogunk rá, de ez nem jelenti azt hogy egész életünkben sóvárgunk majd utána :)Mert jönni fog más, még jobb, de az emlék az megmarad :)
2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem felejti el, az az életének egy része méghozzá a szerelem első megtapasztalása..mindenkinek szép emlék. Amnéziások kivételek.
2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell, nem érdemes és nem szabad elfelejteni. A múlt is az életünk része. Idővel úgy kell értélelni, rendszerezni, hogy csak a jóra emlékezz. A szerelem szép dolog, kár lenne kiszórni az emlékezetünkből.

Meg úgyis másért fogod szeretni a következő illetőt...

2013. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet elfelejteni. Én még fiatal is vagyok, úgyhogy nekem még friss is az első szerelem. Sajnos nem tartott sokáig, és a fiú nem is szeretett, de nekem ettől függetlenül is meghatározó élmény. Végül is, vele tapasztaltam meg, hogy milyen az, ha egy fiú tényleg figyel rám, érdeklődik irántam, bókol nekem, vele csókolóztam először. Szóval nagyon sok szép emlék köt hozzá, annak ellenére, hogy csak hitegetett.

18/L

2013. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én igyekeztem, de nem lehet :D :( Pedig szar volt.
2013. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elfelejteni egyik szerelmet sem lehet, mindegyik hatással van az életünkre, ha igazán nagy szerelem. De az első ugyanúgy elhalványul is elhalványul egy idő után ha vége lesz.

Ez tapasztalat.

2013. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
-1 db "elhalványul" :)
2013. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy. Jelenleg a 2. kapcsolatomban vagyok, 5 éve tart, de még mindig az elsőt szeretem, bármikor elhagynám a jelenlegi párom az előzőért.
2013. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!