Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3 éve nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 éve nem tudom elfelejteni az első szerelmet, akkor van rá esély, hogy valaha elfogom? ://

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nem túl sok :-(
2013. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

Csak kell egy jó kapcsolat

2013. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Senki nem tudja elfelejteni, mert egész életét végig kiséri. Ahogy a negatívum is, ami érte.
2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Háát.. köszönöm a válaszokat :)) !!
2013. ápr. 1. 15:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért elég rossz hogy 15 vagyok és egyszerüen belepusztulok ebbe az egészbe, am sosem volt barátom, és félek, hogy ilyen hozzáállással nem is lesz.. és gyerekként ( mert az vagyok ) elcsesztem az életem ://
2013. ápr. 1. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:

elfelejteni nem, max. az érzések hűlnek ki

én 5 év után felejtettem el. már rég nem beszéltünk, sosem én bántottam meg, tegyük hozzá, de valamiért még azt is gyűlöli hogy létezek.

beléptem egy közösségi oldalra, ennyi elég volt hozzá hogy nyíltan elkezdjen megalázni, sértegetni (nem írtam, nem közeledtem felé, nincs az ismerősök közt, nem jelöltem... tehát értetlenül állok a dolog felett)

a lényeg hogy ezzel annyira messzire ment, hogy 2 napon keresztül csak bőgtem, utána meg már ha eszembejut, csak arra tudok gondolni... hogy egy szemét és úgyis visszakapja valahol, valakitől

de ez kellett hozzá hogy az érzések kihaljanak

2013. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem is sok bántás ért, én már egy közösségi oldalon sem vagyok, olyan szinten megalázott ( az én nevemmel regisztrált fb-n ) de még ennek ellenére is érzem, hogy szeretem :// de am járok pszichológushoz is de egyszerűen nem tudom magam mással elképzelni :((
2013. ápr. 1. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:
én is lassan 1 éve nem tudok elfelejteni valakit pedig sosem volt az enyém..:S de az igaz hogyha majd lesz igazi barátod már nem lesz a minden napjaid része az hogy a volt szerelmedre gondolsz..nekem is 4 hónapja van barátom és még mindig ha meglátok egy képet a volt szerelmemről kicsit elgondolkodok ,de aztán rájövök hogy van egy nagyon jó kapcsolatom amit nem adnék fel senkiért...
2013. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ohhohohohooo nagyon fiatal vagy meg :) Az elso szerelmem, akibe igazan szerelmes voltam, 12 eve volt, de a mai napig gondolok ra neha, persze mar nincsenek meg az erzesek.
2013. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nyugi idővel múlni fog. Az én első szerelmem tragikusan végződött, mert olyanba szerettem aki soha nem lehetett az enyém.. 5 évig fájt és gondoltam rá szerelemmel, utána az érzések tompultak majd elmúltak..Néha még a mai napig eszembe jut, de furcsa mód az emlékek róla csak mosolyt csalnak az arcomra pedig rengeteget szenvedtem miatta
2013. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!