Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lettél már szerelmes valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettél már szerelmes valakibe erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy?:) Írjatok sztorikat!

2013. dec. 7. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy igen.
2013. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
igen,de többször nem leszek. itt csak idióták vannak.
2013. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aki igen az mesélhetne nekem privátban hogy történt és mért lett szakítás a vége.
2013. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem.


És te?

2013. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg nem.
2013. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem.Legfeljebb olyat ismertem meg itt,akivel nagyon sok közös téma volt és meg volt a kölcsönös érdeklődés.Ő azt vallotta,hogy szerelmes,de szerintem csak idealizált.

Távolságtartó vagyok még azokkal szemben is,akiket valamennyire ismerek.Egy interneten megismert idegennel szemben pedig még inkább távolságtartó vagyok és nem is tudnám elképzelni,hogy itt találjak barátnőt és még bele is szeressek.

Az egy dolog,hogy megtörténhet,de elég kicsi a valószínűsége.

2013. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

igen..itt ismertem meg a mostani férjemet..ebből a kapcsolatból született a mostani 22éves fiúnk is, aki szintén sok időt tölt a GYK-n.

Köszönjük neked GYK!


48/N

2013. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok, jó gyorsan nő fel a gyerek. A GYK 2006 óta üzemel...
2013. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen.. nem kellett volna. párszor találkoztunk aztán szakított velem, majd rá egy héttel összejött az exével.
2013. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!