Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pici önismeretit teszt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pici önismeretit teszt! Lányok ti egy 10-es skálán hányasra értékelitek az Arcotokat?

Figyelt kérdés
Nem az alakotok, hanem csakis az arcotok szerintetek milyen?
2013. dec. 7. 22:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5
2013. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az enyém 5.

Nekem nincsenek ragyáim, de nem tartom szépnek az arcom. Egyedül a szám és a szemem szeretem, sokan dicsérték is már, meg a szemöldököm ha meg van rajzolva.

De egyébként nagy az orrom, magas a homlokom és túl hosszúkás az arcom. Túl sok nagy dolog egy arcon... arról meg már ne is beszéljünk, hogy nagyon zsíros bőrtípusom van és karikás a szemem.

2013. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#8: Attól, hogy a válaszolók ítélik meg saját kinézetüket.
2013. dec. 7. 23:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a bőröm (száraz, túl vékony, így a szememnél látszanak az erek ès ha szemöldököt szedek, kipattogzik, ráadásul hidegben, melegben egyaránt piros az orcám vagy mim meg az orrom) ès az orromat sem szeretem. Mindent összevetve viszont azért azt mondanám, 7-8, de kb. annyira vagyok fotogén, mint egy tál krumplifőzelék. :D
2013. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tetszenek a részletesebb válaszok. Egy csomó dolog leszűrhető még így látatlanban is a válaszolókról.
2013. dec. 8. 00:20
 16/20 anonim ***** válasza:
maximum 5 :( egyedül a szemem tetszik, vannak, amiket elfogadok, de olyan is, amit utálok. Az alakommal sokkal elégedettebb vagyok.
2013. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Szatyorka válasza:
erőshármas, utálom a szeplőimetxD
2013. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Smink nélkül 6 sminkel 8
2013. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
7-8:) 15/L
2013. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Magamnak kb. 8-as. Smink nélkül, nem olyan szép, nem ehetek olajos dolgokat mert akkor mitesszerek jelennek meg rajta, egy kevés világos púder tényleg szépít rajta.. de ha az lekopik (egy buliban) akkor pirosodik az arcom.

Másik szerint 10:)

(16 vagyok)

2014. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!