Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a véleményetek Marilyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a véleményetek Marilyn Monroe-ról? Tényleg csak egy ostoba, önmagát megjátszó könnyűvérű nőcske volt?

Figyelt kérdés
Eddig felnéztem rá,de mióta láttam jó pár dokumentumfilmet,és filmeket róla teljesen megváltozott a véleményem. Láttátok az Egy hét Marilynnel c. filmet? Szerintetek tényleg olyan volt?
2013. dec. 8. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ismertem, nem tudok róla semmit, de szép nő volt.
2013. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

És eddig miért néztél rá fel? Mert az 50-es 60-as években sok férfi kiverte rá?

Nem mondom, hogy egy senki volt, de nem éppen egy ideálnak való személy.

2013. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehet isteníteni, de egy szónak is száz a vége, nagy ri...banc volt, mint ahogy a legtöbb hozzá hasonló híresség is. A filmet nem láttam, de nem nézek hozzá hasonlókról filmeket....
2013. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért néztem fel rá,mert gyönyörű volt és kialakítottam egy képet róla magamban,de nagyon rosszul. rettenetesen idegesítő volt az összesben amit láttam,de ezen a filmen tényleg felkaptam a vizet
2013. dec. 8. 00:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit néztem róla filmeket kiderült(Egy hét Marilynnel, Van aki forrón szereti, meg egy dokumentumfilm), hogy amilyen gyönyörű volt kívül annyira csúnya volt belül.
2013. dec. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Sosem értettem hogyan lehet idolnak választani egy köztudottan tucatnyi abortuszon átesett, dilettáns, saját drogos hányásába fulladt ribit. Én nem találok benne vonzó tulajdonságot, és őszintén remélem egyszer elfelejti a világ a létezését. Talán majd amikor a Blikk csődbe ment, mert nincs kereslet a szennyre, akkor ez is megtörténik.
2013. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valojaban beteg volt, azt mondjak, borderline szemelyisegzavarban, vagy bipolaris zavarban szenvedhetett, de ostoba semmikeppen nem volt.
2013. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én láttam a filmet,és nekem tetszett meg mondom őszintén. Nem tudom olyan volt-e tényleg ahogyan azt a filmben láthattuk,de én inkább sajnáltam/sajnálom ha valóban olyan élete volt. Felesleges ocsmány szavakkal illetni hiszen nem tudhatjuk miért volt olyan amilyen.
2013. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"saját drogos hányásába fulladt ribit"

ezt te honnan vetted?????? O.o

nem egy oldalt olvastam róla és ilyet nem láttam..öngyilkosságot,összeesküvést igen de ezt sehol...azt hogy milyen volt azt mi nem tudhatjuk aki szerette az jót írt róla aki nem az rosszat....szerintem ha télleg olyan kibírhatatlan buta ribi lett volna akkor nem lenne még a mai napig is ekkora neve...kevés ember van aki nem tudja ki volt és hát elég régen meghalt már...majd ha a te halálod után is olyan sokáig emlékeznek rád akkor minősísd...de ez az én véleményem csak!

2014. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!