Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én könnyűvérű vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én könnyűvérű vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy mitől van az hogy hamar megunom a pasikat?!

Úgyérzem addig érdekel míg meg nem kapom és ki nem ismerem...Utána ráunok az egészre és már csak a kötődés tart vissza a szakitástól,hogy utána milyen lesz az életem...

Mitől van ez? 18/L


2013. aug. 4. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Éretlen vagy, ennyi az egész, nem tudod kit, és mit keresel, csak kell.
2013. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem találsz érdekesnek hosszú távon. Én is ilyen vagyok :D Engem nem zavar.
2013. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, inkább csak ÉRETLEN.
2013. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor vagy könnyűvérű ha könnyen kapható vagy, pl első randin már lefekszel a másikkal. De ez a másik dolog se egy túl jó tulajdonság, amit leírtál. Idővel majd elmúlik.
2013. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
megkapod? ha csak szexre kell, akkor ez van, mert megismerni kell idő, nem hiszem annyi időt is töltesz velük
2013. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

leghosszabb kapcsolatom 3 hónap volt..

szóval töltök velük időt..

De utána már annyira kiismerem hogy megunom...

Unalmas lesz az egész..Tök monoton.

2013. aug. 4. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:
unalmas embereket fogtál ki eddig... ennyi ... bezzeg ha én lettem volna az 1ik... :D
2013. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez közel sem könnyűvérűség.


Sztem meg csak össze-vissza csapongsz köztük anélkül, hogy minimális elképzelésed lenne arról, hogy mit is vársz el egy kapcsolattól (kit keresel, kire lenne szükséged). Így persze nem is azt kapod ami kéne, és naná, hogy beleunsz a pasiba, aztán meg tanácstalanul sodródsz tovább az árral - gondolom addig, amíg vmelyiktek meg nem unja, és szakít.


Inkább vszeg csak fogalmad sincs, hogy mit is akarsz...

2013. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ki az a lelkileg degradált, aki állandóan lepontoz, aki igazat ír, azt le kell pontozni, a többi meg írja le a válaszomnak tartalmát boncolgatva... ennyire nem tetszenek a tények emberek?!
2013. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Én zöldkezeztelek, mert kb. uazt írtad, csak 1 mondatban. És még ráadásul 72%os is vagy. :)


Amúgy, biztos fáj az igazság...

2013. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!