Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal közös tetkó (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal közös tetkó (? )

Figyelt kérdés
a 'kozos tetko' alatt azt ertem hogy lattam pl .olyat h a csaj kezen kezdodik vmi szep szoveg es a csavo melle rakja a csaj keze melle az ovet es ugy folytatodik az iras,vagy pl. olyan ismerosom is van a baratnoje neve van a gyurus ujjan ,a baratnojenek az ujjan meg a csavo neve..:) ezek annyira tetszenek! tudnatok ilyen kepeket kinkelni?:) koszonom elore is !:)
2013. dec. 8. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
MEG FOGOD BÁNNI!
2013. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És ha szakitotok?

Tetkót nem csinálnék :) Akkor már inkább egy -egy fél szivecske piercing, azt kiveheted, és beforr.

2013. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Már 2 hete együtt vagytok, mi? Akkor valóban éppen ideje!
2013. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy örök dolgot megörökíteni, egy múlandó érzéssel....inkább ne.
2013. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
az béna
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyenre gondoltál??? linkelj.
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:

Nagy butaság.

De ha elég hülyék vagytok akkor tuti megcsináljátok. Hajrá :)

2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézz utána a válási statisztikáknak...de ahogy kivezsem a kérdésből ti még csak házasságnál se tartotok.


Baromság a közös tetkó.

2013. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nevet meg kezdőbetűt ne, de valami képecske oké, ha igaz a szerelem, és úgy érzed, hogy ezt sose fogod elfelejteni. szerintem aranyos, én is gondolkodtam már ilyenen, de majd csak akkor tetováltatnék, ha már legalább 2,5 éve együtt vagyunk (és persze, ha akkor is bejönne még az ötlet) 19/N
2013. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mielott meg elhordanatok mindennek,hozza tennem hogy kivancsisagbol tettem fel a kerdest..irtam olyat hogy meg is szeretnem csinaltatni ?? mert szerintem nem..!
2013. dec. 8. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!