Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég szakítottunk a "páromm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottunk a "párommal" közös megegyezés alapján de még mindig nem hagyjuk egymást. Mit kéne tenni? A többi lent.

Figyelt kérdés

Majdnem 2 évig voltunk együtt és egy évig nálunk élt.

Elvoltunk csak az utóbbi időben mind a kettőnkön elhatalmasodott a féltékenység és elkezdtünk egymással gonoszkodni. Pl. anikor melóztam és ő azt állította pasizni mentem én meg azt mondtam,h ő meg ilyenkor biztos csajozik..

Aztán elköltözött ,h hátha a távolság helyrehozza a dolgot de aztán kidobott facebook-on...(inkább nem részletezem)

.. megbeszéltünk egy találkát és mondta,h sajnálja és hogy szeret ,nem úgy gondolta nagyon jól elvoltunk stb..

végül ma megint azt mondta,h hagyjuk egymást..


Én nagyon szeretem és állítólag ő is engem és nem akarja,h másé legyek.


21 éves lány vagyok a(z) exem/párom 23 éves


2013. szept. 2. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják hogy féltékenykedés nem jó egy kapcsolatban, sokakét ez tönkretette. Na most, az hogy ő azt mondja hogy azért mész a melóba hogy pasizz, ez már gyerekes. Általában szoktak rá okot adni, nem csak sötétben tapogatózni.

Próbáljátok meg mégegyszer, de ha így féltékenykedéssel megy, akkor sem fog sokáig menni. Ezzl kapcsolatban meg kell beszéljétek a dolgokat, valamilyen kompromisszumokat kötnötök. Én megértelek téged is, párod is :)

2013. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért féltékeny rád a párod mert nem tud 100%-ig önmaga lenni, nem képes önmagát szeretni.Ezért nem feltétlen kell hibáztatni őt.

Ha egy ember képes lesz arra, hogy jól érezze magát egyedül, mert mondjuk törekszik erre, akkor a szerelme, párja, mellett jobban fogja magát érezni.Abból adódóan mivel elkezdi az ember élvezni magát az egyedüllétet, több szabadságot kezd el adni önmagának.

Párjának is több szabadságot kezd el adni, mert azt szeretné, hogy ő is jól érezze magát.

Addig míg az ember nem képes önmagát szeretni, és önmagának szabadságot adni, addig a másiktól mindezeket elvenni próbálja.

Tehát ti tulajdonképpen szeretnétek egymást szeretni, csak nem hagytok egymásnak szabadságot.Ne érezzétek magatokat függve a másiktól.Tudatosítsd pároddal, hogy ott leszel neki akkor is ha épp nem vagy vele.És ne azonosítson be téged, egy múltbéli reakcióddal sem.És temsem magadat!A féltékenységben az ember önmagát érzi kevésnek.

Maradj nyitott, élvezd bármit is teszel, és nem leszel féltékeny!

Szerelmes már annál inkább!;)

2013. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Szerintem ebből már nem lesz semmi komoly..sajnos. :/

2013. szept. 3. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom ha nem tud már kisülni belőle semmi jó :(
2013. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számít,h ki milyen horoszkópú viszont mint ketten ikrek vagyunk..azok pedig makacsok...
2013. szept. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!