Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Hogyan kezdjek beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
15 éves koleszos lány vagyok, és egy olyan koliban lakok ahol több suli diákjai is laknak. A koleszban sok helyes fiú van, tipikus szépfiúk, de milyen meglepő nekem egyik sem tetszik. (soha nem szerettem az ilyen tömeggyártású szépségeket). Egy olyan fiú tetszik, aki egyáltalán nem egy szépfiú, sőt egyik barátnőm sem tartja helyesnek. Idősebb nálam, és beszéltem már velem pár szót, azt is társaságban. A barátnőim szerint mennyek oda hozzá nyugodtan beszélgetni, de egyszerűen nem merek, nem tudok mit mondani. Szerintük túl csúnya hozzám, meg aztmondják, hogy én túl szép vagyok hozzá, de szerintem ez nem igaz egyáltalán. Jóban vagyok nagyon az egyik osztálytársával. Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan kommunikáljak vele?
2013. dec. 8. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj ez könnyebb mint hinnéd. Ha ő az aki a vágyakozó (= örül hogy egy nála jobban kinéző lány lehet az övé) te pedig az elfogadó (tudod hogy lehetett volna jobb is a tiéd de elfogadod őt úgy ahogy van és megelégszel vele) akkor egyértelmű hogy neked kell nyitnod. Mivel te "felette állsz" tehát jobb csaj vagy mint ő jó pasi lenne ezért ha magabiztosan rámosolyogsz, sokszor nézed és nem kapod el a pillantásod, hanem elmosolyodsz és amint alkalom adódik beszélsz vele de nem nyomulsz akkor jó úton haladsz:) És ne úgy tekints tá hogy "úristen egy pasi mit csináljak" hanem vedd úgy hogy "ugyanolyan ember, mint én" és haveri beszélgetéseket kezdeményezel vele ahogy sokkal könnyebb megismerni valakit, de ne tedd be a barát zónába hanem mindig lebedjen ott a kérdés hogy "lhet hogy tetszem neki"
2013. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En jo pasinak látom őt, és egyébként nem jellemző rám hogy ne tudjak megszolalni, de nála mégis nehéz....
2013. dec. 8. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha igaz, amit írsz, akkor én is ilyen fiú vagyok, a legtöbb lány rondának tart, de egyszer volt egy szép lány, aki mégis másképp nézett rám, sajnos én nem léptem és ő sem, sosem jöttünk össze. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy cselekedj, míg nem késő, már bánom, hogy én sem léptem időben, azóta sem találtam lányt, aki elfogadnak így, ronda, nyomi gyerekként.
2013. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!