Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nektek bejönnek az ilyen lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igényes, sminkeli magát (szemtus, szempillaspirál, rúzs), körömlakkos körmök, nőies ruhák, magassarkú, szoknya, harisnya, virágmintás dolgok. Hosszú barna dús vasalt haj, szőke melírral, nagy barna szemek. Magas ,formás segg, mell, kicsit husis has, formás lábak, picit husis combok. Kicsit kihívó ruhák.

Belsőre: kicsit keménynek látszó, de belül megértő és segítőkész, szeret ölelkezni, kedves, de ha beoltod, visszaolt, humoros, jófej, kicsit önző, de ha ad, akkor nagyon, rendetlen, magabiztos, külsőre kicsit cicababa. És enyhén perverz, nem szereti ha irányítják, erős egyéniség.



2013. dec. 8. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Sminkeli magát. Én itt álltam le. Ti?
2013. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szemtus,körömlakk,melir,virágmintás dolgok, cicababa külsőségek


ezek nélkül igen :)

2013. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A sminkeléssel nincs gond, de ez már nekem is túl mű.
2013. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SullaFelix89 ***** válasza:

Egy éjszakára egy jó ürítésre tökéletes a típus.

Tapasztalatom szerint azok a lányok akik így képzelik el magukat a legnagyobb ribizlik.

2013. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán..szavak alapján nehéz ezt eldönteni.
2013. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, tetszel.:)


Írsz?:)

2013. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éjszakásnak.
2013. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mr.Wolf válasza:
nem nehéz eldönteni szavak alapján sem és visszanézve az előző válaszokat én is meg álltam 1 pillanatra a sminkes résznél és talán 1 max 2 éjszakás kaland
2013. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ASOT ***** válasza:

Leírásod / elképzelés: :)

[link]

2013. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!