Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elfelejteni?

Figyelt kérdés

van egy srac aki tetszik.egy varosban lakunk.bejeloltem facebookon,de akkor baratnoje volt.rairtam es beszelgettunk.majdnem mindig en irtam..

egyszer irja,hogy talizzunk,de a bnoje miatt nemet mondtam

utana bunko,nagykepu lett es megmondta h nem akar tolem smit.

multkor diszkoba odajott hozzam es olelgetett.teljesen osszezavart.amugy mindig nez ha az utcan jon,de el szeretnem felejteni.

hogyan tudnam??:/


2013. dec. 8. 20:12
 1/1 anonim válasza:
ha nem is törlöd facebookról iratkozz le róla,hogy ne lássad azokat amiket megoszt illetve az üzeneteket töröld ki, hogy ne ess csábításba mikor beleolvasgatsz..talán legjobb módja az ha más elfoglaltságot keresel hobbi barátok stb ami mellett nem jut időd rá gondolni..remélem segítettem valamennyit
2013. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!