Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni az ex barátom?

Figyelt kérdés
5 hónapig jártunk, és már 5 hónapja hogy szakítottunk. nem váltunk el egymástól csúnyán, nagyon ritkán még most is beszélünk, de azért elég bunkó velem. lényeg a lényeg, már nagyon rossz, mert suliba akár mikor meglátom akárkivel, mondjuk egy másik lánnyal szinte sírnom kell.. amikor meglátom az utcán, vagy fent van facebook-on mindig várom hogy rám írjon, vagy valami de sose. a suliba mindig bámul, de ha ott vannak a haverjai akkor mintha annyira utálna. veletek volt már ilyen? hogyan felejtsem el?
2013. okt. 17. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a lényeg h ameddig elakarod felejteni nem fogod tudni :/ viszont ismerkedj emberekkel és hátha találsz olyat aki majd elfeledteti veled..
2013. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolj mindig arra, hogy- ahogy írtad-, egy nagy bunkó.


Lehet, hogy csak a hiúságodat sérti, hogy vége.

Ne foglalkozz vele. Ne kísérd figyelemmel az életét.


Nyiss mások felé! Éld a szabad életedet.

2013. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, amikor bunkó veled. Amikor engem életem első szerelme dobott, utána ő is nagyon bunkó volt amikor néha beszéltünk. És ez a viselkedés rengeteget segített, hogy nekem könnyebb legyen. Állandóan az járt a fejemben akaratlanul is, hogy hogy beszélhetett így velem, és ilyenkor mindig mérges lettem rá és ez a harag lefoglalt, hogy ne legyen energiám szomorkodni és hiányolni.
2013. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!