Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjátok le a számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjátok le a számotokra tökéletes nőt, külsőleg és belsőleg is?

Figyelt kérdés

Szóval folyton tökéletesítgetni akarom magam, és ezúttal tényleg bele szeretnék húzni. Van 5-10 kg feleslegem, amit diétával és sporttal le szeretnék adni, mivel szép arcom van és magas vagyok, így a külsőm szerintem ezen áll, mert igényesen és divatosan öltözködöm illetve egy alap-igényességi szinten sminkelek (tehát nem az agyonsminkelt kategória). Természetesen a belső értékeken is ugyanúgy dolgozom, megpróbálok nem rágörcsölni arra hogy végre találkozzak valakivel aki szeret hanem próbálok egymagamban boldog lenni, csinálni amit szeretek és pozitívan hozzáállni. Próbálok mindent megtapasztalni, mindenre rájönni a magam útján, nem szájbarágott elveket vallani.

Ez az egyik rossz tulajdonságom, hogy tökéletes akarok lenni. Tehát írjátok le, számotokra milyen a tökéletes nő külsőleg és belsőleg is. Kort is írjatok.

16L


2013. dec. 8. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Álltalános szavakat nem fogok írni, hogy kedves, megbízható stb.. stb.. stb.. stb.. senki nem akar egy szar emberrel lenni.

Legyen normális, az ÉN IDEÁLOM, és kész.

2013. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
jajj de sok gondod lesz még a tökéletesség hajhászásával :(
2013. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

eddig csak fullosokkal voltam, de mostmár csak szeressen...

az jobban hiányzik

amúgy kérdésre válaszolva hidrogénszőke haj,kék/zöld szem, fitnesstest, és tudjon viselni sportos,elegáns ruhákat is.

mindenhol szőrtelen

jóillatú

fehér szabályos fogsor, jó lehellet

keményebb természet(tudjon a lábán állni ha nem vagyok otthon)

de velem azért legyen szelíd, a többit leszarom

égjen a szemében a tűz mikor meglát, és legyen egy őszínte meghitt kapcsolat

ja és ha lehet akkor ne csak sminkkel nézzen ki jól, hanem natúrba is.

22/F

2013. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
utolsó akkor ne legyen szemöldöke, szempillája és haja sem ? :D
2013. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de, az legyen:DDD
2013. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!