Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az lehetséges, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az lehetséges, ha egy fiú azért néz a szemedbe mélyen, hogy kitalálja tetszel-e neki, ne különösebben nem érdekled?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik a kérdésem. Van egy fiú aki tavaly tanév óta tetszik nekem és egy suliba járunk de csak ebben a tanévben figyelt fel rám, így bejelöltem fb-n. De nem jelölt vissza, viszont azóta ha meglátom és észrevesz, akk mélyen belenéz a szemembe de én meg próbálom elkerülni a szemkontaktust nehogy elpiruljak. Szerintetek csak ki akarja deríteni h tetszik-e nekem v mi? Előre is köszi.

2013. dec. 9. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem jelölt vissza,

akkor hagyjad,

ne is nézz rá.

2013. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot !
2013. dec. 9. 18:56
 3/4 gergelice16 ***** válasza:
Az első lépés a fiú dolga. Ha Ő nem lép, akkor ne nagyon foglalkozz vele, viszont ha látod, hogy szeretne megismerkedni veled, akkor légy nyitott. Az hogy a facebookon nem jelölt vissza, az semmit nem jelent. Vannak olyanok, akik vadidegeneket nem jelölnek vissza, és vannak olyanok, akik vadidegeneket jelölnek be... Értem, hogy te nem vagy neki vadidegen, de ha eddig nem beszélgettél vele sokat, akkor teljesen megérteném, hogy nem akar visszajelölni. Sok szerencsét a továbbiakban!
2013. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. dec. 29. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!