Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy egy fiú 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy egy fiú 18 évesen nem akar párkapcsolatot, nem kívánja a szexet? Ez ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetseges, en is ilyen vagyok.
2013. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább iszok, de azért néha nemárt egy cumi valami kocsma wc-ben:D
2013. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elso, a szexet sem kivanod? Mikor hazaersz es egy dogos csaj var felmesztelenul az agyadon, csak ugy elzavarnad?
2013. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég ritka, de van ilyen. Lehet, hogy aszexuális vagy csak nagyon későn érő.
2013. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Létezik olyan dolog, hogy aszexualitás, de nem hiszem, hogy nála ez van. Lehet csak később érő típus!


#3 Te mit szólnál hozzá, ha mondjuk valahol elfeküdnél részegen, és másnap arra ébrednél, hogy megerőszakoltak?

Biztos fasza érzés lenne nem? Főleg, ha jár mellé egy kis nemi nyavalya is! :D

2013. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátom ilyen volt, márciusban volt 18., és nyáron jöttünk össze (akkor ismertem meg, és nem én kezdeményeztem)

Nagyon jó pasi, és nem hittem el, hogy még soha nem volt barátnöje, amikor rákérdeztem, azt válaszolta, hogy mert nem volt rá szüksége, nem érdekelte a dolog... én meg megtetszettem neki, és odajött

Tudom, furcsa, de ezek szerint van ilyen :)

(És igen, teljesen normális, sok barátja van, viszonylag jól tanul, és élsportoló, ez kb. rólam is elmondható, csak 2évvel fiatalabb vagyok :))


Úgyhogy nyugi, majd eljön az ideje mindennek :)

2013. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 nem nagyon ertem a logikadat, hogy hogy jutottunk el addig, hogy reszegen fekszek es megdugnak, tehat nem is tudok a kerdesedre felelni
2013. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
18 évesen? kizárt, impossible!!!:DDDDDDD
2013. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os és mikor jön el az az idő? 60 70 évesen?Én kamasz korom óta szeretnék párkapcsolatot és szexet, de 32 lettem nem rég és még kezét sem fogtam egy lánynak sem...De biztos eljön az idő....És sokszor kezdeményeztem és sokszor jártam discoba. De egyszer ugye eljön a nagy ő...
2013. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, de a Kérdezö 18, Te meg 32 vagy... szerintem ez elég különbözö eset...

a kérdés pedig az volt, hogy lehetséges-e, erre meg ugye válaszoltam, hogy lehetséges...

Nem?

#6 voltam

2013. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!