Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy fiúval. már kiraktuk a kapcsolati címkét, és folyton írkálunk egymás falára, hogy mennyire szeretjük egymást. viszont megtudtam hogy egyedülállóként fent van társkereső oldalakon. megkérdeztem, azt mondta, hogy nem beszél senkivel. de feljár oda mindig!
2013. dec. 9. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én aggódnék a helyedben ennyi ésszel...
2013. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:

fuhh a "kapcsolatban" címke valóban fontos mérföldköve a kapcsolatnak...

btw társkeresőn vannak fenn olyan emberek, akiket egyáltalán nem érdekes a párkapcsolati státusz.

fyi, én is voltam fenn párkapcsolatban ilyne oldalon egy korábbi reg miatt, de nekem ott volt, h csak haverkodni vagyok fenn és egy így is volt.

Írhatott volna maga Dzsézön sztetm is rám, neki is az lett volna a válaszom.

Párom tudta és nem is parázott rajta.

Mondjuk sztem a bizalom minimum vhol itt kezdődik.

2013. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!