Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki madarat tetováltat magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki madarat tetováltat magára nem érzi úgy h valakin látta már azt a dögöt?

Figyelt kérdés
Már nekem ég a pofám kb hogy mennyi fecske vagy veréb vagy mitököm van mindenkin. Akkora tucat fos hogy hihetetlen, de mégis mindenki nagyon fajának és egyedinek érzi magát tőle :D Alapból nem pártolom a tetoválásokat, de ha már valaki egetverő késztetést érez az iránt hogy összefirkáltassa magát akkor legalább találjon már ki valami rendes dolgot!
2013. dec. 9. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én pingvint akarok, olyat még nem láttam senkin.
2013. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ilyet?


[link]

2013. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, mindenki azt tetováltat magára amit akar.
2013. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában a mindennapokban el szokott engem kerülni a szerencse, de amikor valamilyen megpróbáltatáson veszek részt mindig megtalál, így én egy négylevelű lóherét tetováltatnék egyszer a lapockámra. :)
2013. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az en eletemben meghatarozo fontossagu az eves es az ivas, nem is tudok nelkuluk elni, ugyhogy ugy tervezem, hogy egy pohar vizet es egy szalamis szendvicset varratok a hasamra.
2013. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nem vagyok nagy tetkó fan, de ha nekem lenne akkor ilyen lenne. És nem érdekelne, hogy van máson is ilyen, mert nagy valószínűséggel neki mást jelent mint nekem.

2013. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cuki a pingvines,de inkább csajon! A madár téma mindenki magánügye. Én csak egy betűt akarok! De olyat nem csináltatnék ami sokaknak van!
2013. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gonosz vagy. A madár sok mindent szimbolizálhat, lehet ez valakinek valami fontos jelkép, akármi. Mindenkinek egyéni joga, mit varrat magára. Neki kell élete hátralévő részében elviselni :D

Mert mondjuk a "Szeretlek Bözsi", a sárkány, hangjegy, playboy nyuszi, "r*bancrendszám" nem gyakori, csak a szerencsétlen tollasok...

UI: nincs madár tetoválásom, csak védem őket.

2013. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, ő dolguk. Engem nem zavar, csak akkor már lesz egy alap véleményem az illetőről amit aztán vagy meg tud változtatni vagy nem...és szerintem sem ez a legrosszabb tetkó csak mostanában ebből látok rengeteget.
2013. dec. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!