Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elojateknal el szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elojateknal el szoktatok elvezni fiuk?

Figyelt kérdés
En mar ott elelvezek es nemtudok mit csinalni:// nagyon idegesit amikor magamat elegitem ki es probalom elhuzni akkor se megy. Nalatok hogy van fiuk? Segitsetek kerlek!!

2013. dec. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam meg az ellentéte van, de a végén megvan :D
2013. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy a fütyköshöz ne nyúljon.

Ha sokáig nyalakodok a páromon ő meg állandóan veri közben akkor nekem is gondjaim szoktak lenni. Ekkor vagy megkérem, hogy lassabban, vagy kérem ,hogy álljon meg, mert még nem akarok. (beszélgessetek szex közben is!)

2013. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én kb. 30-40 percig bírom recskázákor aztán meg spriccelek egy nagy adag spermát :DD kb. már egy éve szexeltem,a szex olyan 25 perces volt,én bírom sokáig:)) 18/F
2013. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Vannak technikák, amivel késleltetheted az ejakulációt! Olvass, tanulj, gyakorolj!

2013. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Technikák vannak, de fiatal fiúknál ez természetes jelenség. Atavisztikus bevésődés.

Az állatvilágban csak a vezérhímeknek van joga párosodni a nőstényekkel, hogy csakis a legerősebb egyednek a génjei jussanak tovább. Ha egy fiatal hím párzásra tud csábítani egy nőstényt, nagyon kell sietnie belejuttatni az ondóját, mielőtt észreveszik a dolgot, és kíméletlenül elzavarják a nőstény mellől. Szóval nincs ezzel baj, idővel majd alakul a dolog.

2013. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!