Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom élvezni az életet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom élvezni az életet. Képes leszek valaha?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki jól, introvertált vagyok és ráadásul eléggé beteges is.

Elhatároztam, hogy nem fogom feladni, és "normális" ember leszek: kitűztem magam elé (a párkapcsolati témától független) célokat, és azokért harcolok. A gond azzal van, hogy bármit elérek, rögtön jön egy új nehézség, vagy a régiek "támadnak" újult erővel; egyszerűen képtelen vagyok az egyről a kettőre jutni.

Azért ide írtam, mert az egyetlen komoly kapcsolatom is a saját szerencsétlenségem miatt ment tönkre mát több mint másfél éve...

Honnan lehetne erőt meríteni? Ti mit csináltok, amikor egészen egyszerűen semmi sem működik az életetekben?


Egyébként fiú vagyok, csak hogy ne kapjak privátokat. :P



#Where  Brooklyn  at?
2013. nov. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én viszkit szoktam venni. dzsonit.
2013. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Sajnos semmi sincs ingyen.Amikor látod valakin, hogy hozzád képest jobb helyzetben van,biztosan ő is nagy nehézségek árán érte el.Most ne vegyük bele az anyagi dolgokat ebbe.


Sokszor be kell venni képzeletben a lesz*rom kapszulát és egyszerűen túllépni a dolgokon!


Nagyon jól működik az, ha tényleg a gondolataidban a cél elérése,illetve az a pillanatkép van,amit szeretnél!Ne gondolj a legrosszabbra, hisz mindenre van már megoldás :)


Hajrá és fel a fejjel!

2013. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan közegbe kerülni, ahol van valami feladat is. Mert, ha introvertált vagy az nem baj, attól még lehetsz jó arc. Azt csak a média meg a sok nobrainuser tinistyle gyík mondja, hogy akkor kösd fel magad, semmit nem érsz. Persze, hiszen az nekik nem éri meg, ha "van, de megtartom a véleményem" stílusú arc vagy. De ezzel semmi gáz nincs. Ha vannak haverjaid, gyakrabban keresd őket, ez is jót tesz. Ha nincsenek, akkor pl. keress egy önvédelmi sport egyesületet. pl. karate vagy bármi (egyrészt rendszeres edzés, ami egészséges (közérzeted is jobb lesz, ha heti akár kétszer már de átmozgatod magad, a vérkeringésed tetőtől talpig), önfegyelem gyakorlás, ami hasznos, haverkodási lehetőség (nyomás alatt jobban megy a haverkodás is) + plussz bekerülhetsz egy társaságba, ami valami rendszer alapján működik és ahol te is egy külön egyén vagy tehát hierarchia is van, plussz ugye időtöltés is, ami elveszi a szomorkodástól a lehetőséget). Ilyesmi pl segíthet rajtad szerintem.


27/f

2013. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az introvertáltságról nem feltétlen tehetsz, de a többi-t azt magadról is "állítod, ergó elhiszed".

javaslom jó szívvel Pál Ferenc : a szorongástól az önbecsülésig című könyvét elolvasásra. a cím ne tévesszen meg, fantasztikus dolgokat ír le az ürge, tényleg kinyitja az ember szemét.

2013. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!