Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti esetetekben igaz volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti esetetekben igaz volt hogy amikor a legkevésbé vártad botlottál bele a szerelembe?

Figyelt kérdés

Próbálok nem mindennap álmodozni és várni, várni hogy mikor találkozok végre valaki különlegessel, aki szeret és odavan értem és viszont tehát szeretnék egy rendes kapcsolatot, stb. És a legkisebb dolgokkal is tudom hogy így van, pláne ezzel, hogy amikor a legkevésbé számítunk rá akkor valamilyen úton-módon elér minket. Pl ha elkezdek aggódni hogy "legyen valaki ismerős a buszon" akkor tuti nem lesz ott de ha épp el vagyok foglalva valamivel akkor tuti hogy meglátom, hogy ott van. Értitek, a véletlenek mindig elérnek valahogy. De egyszerűen folyton ezen jár az agyam, hogy elég jól nézek-e ki meg minden helyes járókelő pasit megnézek, stb...


Tehát gondoljatok vissza hogy amikor találkoztál a szerelmeddel abban az életszakaszban/pillanatban hogy érezted magad, stb.?

16L


2013. dec. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer teljesen kivoltam épp, és azt hittem, hogy már senkinek nem fogok kelleni. És akkor egyszercsak ott volt a lány, ott ragyogott, és nem volt kérdés semmi sem. :)


Szóval igen, sokszor akkor jön, amikor nem számítunk rá.

2013. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sztorit nem olvastam el, de a kérdésre válaszolva: igen!
2013. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

a fő kérdés:

igen.

mindig így volt

2013. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha eltereled a figyelmedet, sokkal könnyebben jön az életedbe a szerelem is. Az első barátommal amikor először találkoztam, még más tetszett nekem, aztán kb. 2 hónapig nem is hallottam róla. Ezalatt a 2-2,5 hónap alatt elég kemény dolgokat éltem át, lelkileg összetörtem, fizikailag sem voltam túl jól. Nem volt már időm azon agyalni, hogy milyen jó lenne egy kapcsolat, mert életem talán egyik legnehezebb periódusát éltem. És akkor, amikor egyáltalán nem is számítottam rá, betoppant az életembe a szerelem, ráadásul egy olyan ember személyébe, akiről soha nem is gondoltam volna. Hiszen találkoztunk, táncoltunk egy buliba meg minden és több mint 2 hónapig nem keresett. Úgy voltam vele, ha akarna valamit, keresett volna hamarabb. És amikor végképp nem számítottam rá, mégis megkeresett.
2013. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Folyton ezen járt az eszem, hogy milyen jó lenne, de csak nem akart összejönni sehogy sem. Aztán egyetemkezdés előtt pár hónappal eldöntöttem, hogy majd az új város, ingázás, stb. miatt már nem is akarom, hogy legyen valaki, és természetesen pont ezután pár héttel találkoztam vele. :)
2013. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon vártam akkor sem, amikor a legkevésbé vártam akkor sem.

Csakhogy legyen ellenpélda is. :)

2013. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!