Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én valószínűleg meg fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én valószínűleg meg fogok halni (nem részletezem most, miért), mit tehetnék, hogy legkevésbé fájjon a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
bizarr kérdés, tudom, de nem hiszem, hogy megélem már a következő őszt. ezért azt szeretném megkérdezni, mit tehetnék, hogy ne fájjon a barátnőmnek? vagy tehetek egyáltalán valamit? mivel sajnos nem látom, hogy esély lenne arra, hogy kiszakadjak abból az állapotból, amibe kerültem...
2012. máj. 17. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Talán jobb lenne,ha nem tudná meg, hogy meghalsz és szakítasz vele? :S
2012. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
sok olyan kérdés lesz itt hogy mi a pontos bajod. de amugy ha így állsz hozzá tuti nem lesz jobb. én hiszek abban hogy ha az ember elhiteti magában hogy jobb lehet, akkor nagyobb az esély a gyógyulásra.
2012. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 ASOT ***** válasza:

ha hírtelen otthagyod, akkor nő létére úgy is ki fogja deríteni h miért, mert látni fogja h hazudsz!


Szerintem mond el neki! 2 ismerősöm is így járt sajnos, 1-ik agydaganatos volt, a másiknak is szintén valami hasonló.


ők is filóztak, h mondják?? ne mondják?? szakítsanak vagy maradjanak??


így is ugy is nehéz lesz neki ha szeret! jobb ha elmondod...

ha szeret veled marad ha nem akkro lelép...ha marad akkor viszont ne csodálkozz h lépten nyomon az utadban lesz

2012. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
az ember bír küzdeni egy évig, akár még két évig is, de amikor már minden összeomlik, akkor nincs tovább. ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor a hajótörött egy pár tutajt még összehoz, hiába mossa el az ár újra és újra, de ha már nincs miből építenie, nem tud mit tenni... de most nem is ez a kérdés.
2012. máj. 17. 19:34
 5/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom..:(

Ne félj, a Mennyben már valószínűleg meg van a helyed!:)

2012. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hát megkönyiteni ugy tudod, ha most megkeseríted az életét, hogy meggyülöljön és szakítson veled...
2012. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha megölöd magad,akkor nem a mennybe kerülsz.Inkább szedd össze magad!
2012. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tudnia kéne róla... én ha szeretek valakit akkor jóban rosszban mellette akarok lenni.
2012. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ne, azzal azt érné el, hogy csalódik benne egy nagyot a párja, esetleg meg is utálja, aztán ha megtudja, akkor még jobban fog neki fájni.


Jobb, ha becsületesen elmondod.

2012. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Semmiképp ne haragítsd magadra, hogy ő szakítson. Mert Neki fog fájni. Beszéld meg szerintem Vele.
2012. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!