Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolna olyasvalaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolna olyasvalaki aki ért a facebookhoz?

Figyelt kérdés
A probléma a következő. Írtam valakinek egy üzenetet facebookon, de mivel nem ismerősöm az illető, az ő egyéb mappájába teszi ilyenkor a facebook az üzenetet, és ő ezért nem vette észre és nem olvasta el. Jártam már én is így, hogy csak hetekkel később vettem észre, hogy vannak az egyéb mappában is üzenetek. Szóval figyelmeztetni szeretném valahogy hogy olvassa el az üzenetet, de hogyan??? Úgy hogy nem jelölöm ismerősnek...email címét, tel számát nemtudom...Valakinek, vmi tipp?
2013. dec. 10. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha tudsz kommentelni valahova,amit esetleg láthat akkor úgy, de egyébként máshogy nem.
2013. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem válaszol neked, mert tesz rád magasról. Amikor valaki kap egy üzit FB-n mindegy, hogy hova küldi neki a rendszer, jelzi, ha írtak neki. Valószínűleg azért nem válaszol, mert magasról tesz rád.
2013. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha elolvassa vki az üzenetet akkor kiírja a facebook, hogy "Látta", de nála nem írja...és itt nem is az a lényeg, hogy válaszoljon, hanem, hogy olvassa el amit írtam...
2013. dec. 10. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd elolvassa. Annyit tudsz csinálni, hogy ismerősnek jelölöd és úgy beszélsz vele. Pont azért teszi az egyéb mappába az ilyen üzeneteket, hogy ne legyen tele a fő üzenetek mappád jelentéktelen, nem kívánt vagy kért üzenetekkel.
2013. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha esetleg ismerősnek jelölöm, és ő visszajelöl, akkor vajon újra el kell küldenem neki az üzit, h a fő mappájába kerüljön?
2013. dec. 10. 08:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom biztosan, szerintem igen.
2013. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
úgy is el lehet az uzenetet olvasni hogy ne irja ki h ''latta''
2013. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző, úgy hogyan lehet? Mindenképpen meg kell nyitni, akkor meg automsatikusan kiírja, hogy látta. Hiába jelölös olvasatlannak. Csak akkor tűnik el a "Látta", ha törlöd.
2013. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sorry..de ha már a facebook-nál tartunk...Az mitől lehet, hogy aki nem ismerősöm az telefonról nem tud nekem üzit írni csak gépről? Megpróbáltam átállítani az adatvédelmi beállításokban, de nem engedi. (két féle választás létezik erre a beállításokban: alapszintű szűrés és szigorú szűrés. Így nem tudom átállítani mindenkire) Mi lehet erre a megoldás?
2013. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
# 8 kicsit bonyolult de ha akarod privátban elmagyarázom. Nem kell hozzá megnyitni,elég kinyitni a bal fölső sarokban ahol az utóbbi üzenetek is vannak,és ahol az üzenet eleje van elő lehet szedni,hogy az egész megjelenjen.
2013. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!