Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha olyasvalaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha olyasvalaki szerelmes belétek akit ugyan kedveltek, de ha rajtatok múlik, soha se lesz köztetek semmi?

Figyelt kérdés
most pont ez a helyzet nálam is. azt hittem hogy értékelni fogom ha végre valaki megszeret (20 kilót fogytam az elmúlt fél évben, lett végre egy minimális önbizalmam, stb..) de inkább kellemetlen, és tudom, hogy fájdalmat okozok neki. vélemény?
2013. febr. 8. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem, de a másik oldalon vagyok. Egy tanács: Küldd el, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha egy kicsit is kedveled, ne kínozd tovább. Fogalmad sincs, mennyire kegyetlen dolog ez, amíg nem tapasztaltad meg saját magad.
2013. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hidd el, ismerem az érzést.konkrétan másfél év volt az az idő amíg olyasvalakit szerettem aki le se szart. persze bírt meg jóban voltunk, és így volt még rosszabb, mert amint el tudtam volna temetni az érzést, reményt adott..
2013. febr. 8. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg szerintem nem kell tovább magyarázni, amit fentebb írtam, mert nagyon jól tudod, hogy igazam van.
2013. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abban az esetben nem zavar, ha tiszteletben tartja az én döntésemet, és nem tolakodó.
2013. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Legalább valaki figyelne rám...
2013. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam még egy pár hónapja.. de most hogy megtörtént, köze sincs a jóleső érzéshez.
2013. febr. 9. 00:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak végül a dolgok kettőtök között?
2013. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!