Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dundibb lányok: volt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundibb lányok: volt, hogy a pasitok el tudta hitetni veletek, hogy szépek vagytok? Hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Hasonló helyzetben vagyok, és nem tudom, mivel növelhetném a barátnőm önbizalmát. Amúgy 156cm/66 kiló.
2013. dec. 10. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg saját magát nem fogadja el, addig mondhatsz bármit, nem fogja szépnek látni magát. Ha nem tetszik így magának, akkor fogyjon le. Segíts neki, járjatok el futni.
2013. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: MNDEN lány szép függetlenül a testalkatától.

2: ha egy pasitól vársz megváltást a problémáidra, sosem leszel boldog.

3: kétlem, hogy lány vagy, szerintem egy gyökérkedő pasi vagy.

2013. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" el tudta hitetni veletek, hogy szépek vagytok"

Ez komoly?

Ha nem érzi magát szépnek, akkor tökmindegy....

2013. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs, nem olvastam a kisbetűst.

Akkor is. Ne attól, várj megoldást, hogy te elhiteted vele. magának kell elhinnie. Csak pasi vagy, nem varázsló.

2013. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor lesz így ha saját magát elfogadja! De te segítheted ha mindig dicséred. Egy idő után elhiszi.
2013. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem érzi jól magát dundin, akkor mondhatod neki évekig akkor sem fogja csak azért szépnek látni magát mert te dícséred.


Tudom, mert nekem is folyton mondja a férjem, hogy szexi, meg szép, meg gyönyörű meg minden ilyen marhaságot, de ugyan úgy tudom, hogy nincs igaza.


Ezen a fogyás segítene, de nincs hozzá erőm. Szar amikor olyan dolgokat látok amit más megehet, én meg nem...átgondolom mit hogy kellene, és rászánom magam lassan de biztosan.


Eddig mindig ott szúrtam el, hogy hirtelen vágtam bele. Most azt találtam ki, hogy fokozatosan. Hátha így sikeres lesz, és nem kell arra gondolnom, hogy a férjem szégyenkezik miattam, ha elvisz valahová. Mert én érzem magam szarul azért ahogy kinézek. Ezért is érzem nyűgnek amikor elmegyünk itthonról. Mert ugye szeretek vele lenni, viszont rossz, hogy nem egy csinos nő a felesége, hanem egy ilyen...izé mint én....


27/N

2013. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!