Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy sok csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy sok csaj 20-21 éves kora után a 1,5X-esére hízik szinte 1 éven belül?

Figyelt kérdés
Most volt osztálytalálkozónk kb. 1 év után, hát ledöbbentem! A kis vékony 45-50 kilós csajokból ilyen 70 kiló körüli hízómassza állatok lettek.
2013. dec. 10. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
lol
2013. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
lol
2013. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen táplálkozás, kevés mozgás. Ennyi.
2013. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert gondolom lett pasija,vagy rájött,hogy nem kell olyan sokat tennie magáért.Így is úgy is tetszik a pasiknak.
2013. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Munka vagy egyetem elég sok stresszel jár és ha valaki kajálással dolgozza fel, akkor könnyen elkezdhet hízni.
2013. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert igénytelenek. Nekünk idén lesz 5 éves érettségi találkozónk, ezért elkezdem körbe nézni osztálytársak között. Hát nekem is leesett az állam micsoda vágásérett disznó lett a többi lány. :D Szimplán lustaság és igénytelenség miatt. Gondolom azt hiszik, ha már megvan a pasi, többet nem is kell tenni. :) Fiúknál is találkoztam ilyenekkel.
2013. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
A tipikus magyar "nő" kb. ilyenkor kerül ki a való életbe és rossz hatással van rá, hogy kivételesen nem hullik minden ingyen az ölébe, mert valljuk meg, egy 16-22 éves csajnak gyakorlatilag semmiért nem kell komolyan megdolgoznia, ellentétben egy férfival, akinek mindenért véres verítékkel kell fizetnie.
2013. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nemrég voltam a húszéves érettségi találkozón, és tiszta poénból abban az öltönyben mentem, amiben ballagtam:D Félreértés ne essék, van öltönyöm éppen elég, csak jól esett a tudat, hogy még mindig jó rám. Jó móka volt.
2013. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Kedves előző azért ne általánosítsunk. :) Nő létemre nekem is meg kellett dolgoznom a sikeremért, és hoppá mégsem híztam el. Amit írsz általános jelenség, de nemtől független. Épp elég ilyen férfival is találkoztam, nem csak nőkkel.
2013. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Ezt én is megfigyeltem, 22felett gyakorlatilag elvétve maradnak csinosak az amúgy bomba nők!
2013. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!