Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek köszönhető az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek köszönhető az, hogy Hazánkban él a legtöbb gyönyörű nő és azok is a leggyönyörűbbek a világon? Valamint szinte nem is látok csúnya csaj.

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Állítólag a Magyarországról származó tejtermék szépíti a bőrt. Ezt hallottam.
2013. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%
annak, h ki vagy éhezve :) ha lenne barátnőd, mindjárt kevesebb lenne a szép csaj :) ezzel én is így szoktam lenni, csak fordítva
2013. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%

Hány országban voltál személyesen is?

Amúgy tényleg szépek a magyar lányok,de azért ez kicsit nagyképű kijelentés.

2013. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok úgy "kiéhezni" hogy minden fiút szépnek lássak. :D
2013. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Oooooh én tudnék neked mutatni párat :D
2013. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyarok nem "fajtiszta" vér. Gondolj bele itt voltak a törökök, oroszok, betelepített szászok meg mennyi különböző nemzetiség. Gondolom ennek is köszönhető, hogy sok a szép lány. Az, hogy nem látsz csúnya csajt az relativ. Én pl látok, de lehet aki nekem csúnya neked szép.
2013. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Én átlagosnak tartottam magam is, meg úgy a többi itteni lányt is, vagy inkább: nem figyeltem annyira. Aztán világosítottak fel, hogy nézzek szét külföldön. Fiúk véleménye szerint ég és föld, ott az arcuk is rosszabb, alakjuk is, kevésbé szépek a csajok. De nem tudom, nőként, fogalmam sincs, képtelen vagyok megítélni ezt.
2013. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
voltam németbe, Szlovákba, lengyelbe, ukránba, görögbe és hollandiába de akkor is ez a helyzet. amúgy amikor volt csajom, akkor is így láttam és nem csak én.
2013. febr. 7. 19:13
 9/44 anonim ***** válasza:
50%

A diverzió miatt... A folyamatos keveredés miatt (betelepítések, stb.). Na így dicsérjék a nagy-magyarok a magyar lyányokat :)) Azok lesznek a legszebb utódok, ahol minél nagyobb a diverzió (ezért szeretik sokan a félvéreket...).

F (amúgy tényleg szépek, de vannak csúnyák is... bár ez relatív :D)

2013. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Aki nem volt még Londonban,az nem látott még ritka ronda lányt.
2013. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!