Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el az érzéseime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az érzéseimet egy teljesen reménytelen szerelmi helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri lány, aki már közel 1 éve tetszik nekem, sőt mostanra teljesen beleszerettem. Sajnos ezzel el is kezdődik a probléma a dologgal kapcsolatban. Ugyanis ha létezik a világon reménytelen és soha viszonzásra nem találó szerelem, akkor ez biztosan az. Kezdődik azzal az egész, hogy már majdnem 4 éve osztálytársak vagyunk, és mindenki tud mindent a másikról, vagyis az én esetemben inkább senki semmit rólam, csak a hülye, rendkívül hamis szterotípiák alapján ítélnek meg (legfeljebb annyi igaz ezekből, hogy elég csendes és nehezen megnyíló ember vagyok, de ez is csak a társaságtól függ). Pluszban itt van a lánynak a kialakulóban lévő kapcsolata, és hát lássuk be, annak a másik srácnak ezerszer nagyobbak a győzelmi esélyei...

Éppen ezért gondoltam arra, hogy mivel veszítenivalóm (és lássuk be esélyem is!) a nullával egyenlő, ezért majd Karácsonyra küldök neki egy levelet, amiben a legutolsó részletig mindent elmondok neki, olyan mélyen, ahogyan érzek iránta. Abban szeretnék valami támaszt kapni, hogy úgy vázlatosan mi legyen ebben az üzenetben: mindenképpen bele kell írnom, hogy mennyire fontos nekem, őszintén bevallani neki az érzéseimet, meg azt is, hogy már nem bírtam tovább visszatartani magamban a dolgot, és valami jó erőteljes példákkal azt is éreztetnem kellene vele, hogy én még ha belepusztulok is, ő soha nem fog szeretni engem (még mielőtt bárki leírná: nem, ebben a helyzetben AKKOR SINCS SEMMI REMÉNY!) Csupán valami érzelmes és mély módon szeretnék vele közölni mindent, úgy hogy legalább őt is megérintetse egy pár percre az a levél...


2013. dec. 10. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
És ebben a kérdésben hol a kérdés? Mármint végig olvastam és semmiféle megválaszolandó kérdésre nem leltem benne.
2013. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A te érzseid, neked kell ezt ki találni. A példára meg az inerneten találsz verset, ahonnan idézhetsz (bocs, tudom, nem az a válasz, amit vártál)!
2013. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem amikor verseket írnak egymásnak az emberek. A levelezés is gyönyörù,de a vers a hegy felett van. Sajnos ezzel annyi a gpnd, hogy lehet, a lány nem szolid ès nem tartja meg magának a titkot, hanem terjeszti.

Mindenesetre sok sikert.

2013. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányok nem így működnek. Ez olyan mint egy pókerjátszma a kezében van egy sor akkor ne mondd el hogy neked üres a kezed mert csak rosszul járhatsz. De komolyan ennek semmi értelem sincs 100%hogy nemet fog mondani. Sose játszd ki a lapjaidat hacsak nincs royal flushod (annyira oda van érted) mert különben nincs értelme mert csak veszetni tudsz.
2013. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld, ha annyira ragaszkodsz és olyan mélyek az érzéseid mint nekem! Gyakorlatilag ugyanabban a cipőben járunk, 4 éve vagyunk osztálytársak Vele, a különbség hogy én ezalatt a 4 év alatt végig szerettem. A napjaim azzal teltek, hogy megpróbáltam mindig a közelébe lenni, mindig úgy igyekeztem alakítani mindent hogy annak ő részese lehessen, és mindig igyekeztem ott lenni, ha szüksége volt valakire. Egyik nap megpróbáltam közömbös lenni (akár utálni is), a másik nap rájöttem hogy képtelen vagyok, és csak még jobban kívántam. Egyik nap elhittem (elhitettem) hogy van esélyem, aztán mindig rádöbbentem hogy nem. Ez a gyötrődés a legrosszabb. Egészen most nyárig, akkor összeroppantam és kiszaladt belőlem minden érzés. Hadd ne mondjam hogy mekkora koppanás volt. Azóta minden baráti kapcsolatunk megszakadt, néhány kényszerbeszélgetést leszámítva. Sokan mondják hogy jobb a keserű igazság, mint a csalfa remény. Most már mint barát sem kerülhettek hozzá közel, de az érzéseim nem változtak és így még gyötrelmesebb. Most már nincsenek apró örömeim vele kapcsolatban, egy röpke remény sem jut nekem. Ha tehetném visszacsinálnám, jobb volt a boldog tudatlanság, úgy találkozni Vele minden nap hogy talán egyszer...
2013. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"és valami jó erőteljes példákkal azt is éreztetnem kellene vele, hogy én még ha belepusztulok is, ő soha nem fog szeretni engem " -ezt a részt mindenképp hagyd ki.

valamint jó ötletnek tartom hogy karácsonykor akarod irni neki

2013. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!